Čarobni dnevnici
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čarobni dnevnici

Ovdje će korisnici pisati svoje čarobne dnevnike!
 
Početna stranicaPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 my Hogwarts story....

Go down 
+9
Gandalf
Lili Delacour
Bernarda
mikiica
Karlo Tonks
Dona Jo Delacour
Aicha Marvolo Riddle
Emma
fleur
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
fleur
pisač dnevnika
fleur


Female
Broj postova : 172
Age : 31
Mjesto stanovanja : gdje me nema pitanje je a ne gdje jesam
Dom : ravenclaw a.k.a plaviiiii
Registration date : 19.10.2007

my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitimened lis 21, 2007 11:09 pm

eee...onako usput....F.A.S. vam je moj medo kojeg imam veg godinu i po.....a ime mu znaci "Frodo and Sam"-likovi iz L.O.T.R.-a
[Vrh] Go down
mikiica
pisač dnevnika
mikiica


Female
Broj postova : 99
Age : 28
Registration date : 19.10.2007

my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitimepon lis 22, 2007 12:05 am

super!!!!!!!!!!!
i like it!
nemam rijeci!

samo rozu lampu?????
hehe lol!
salja
lol!
super
[Vrh] Go down
fleur
pisač dnevnika
fleur


Female
Broj postova : 172
Age : 31
Mjesto stanovanja : gdje me nema pitanje je a ne gdje jesam
Dom : ravenclaw a.k.a plaviiiii
Registration date : 19.10.2007

my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitimepon lis 22, 2007 12:21 pm

ma........to mi prevo palo na pamet....... Very Happy
[Vrh] Go down
fleur
pisač dnevnika
fleur


Female
Broj postova : 172
Age : 31
Mjesto stanovanja : gdje me nema pitanje je a ne gdje jesam
Dom : ravenclaw a.k.a plaviiiii
Registration date : 19.10.2007

my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitimepon lis 22, 2007 1:19 pm


aj evo t treci nastavak.......

*************************************

-Dizi se,Fleur!!Vec je 7 sati!!
Zaderala mi se mama na uho.
-Aj jos 5 minuta!
-Nema ni minute!!Odmah ustaj ili necemo ni ici danas!!
-Eto me,eto me!!
Jedva sam se izvukla iz kreveta.Otisla sam u kupatilo,sredila se i sisla na dorucak.
Mama je vec satvila prepecenac .Sjela sam i zagrizla ga.Bio je pomalo hladan.
-Budim te vec pola sata,ali ti spavas ko zaklana.Prepecenac ti se vec ohladio.Rano ga napravila.Hajde,hajde,pozuri!Moramo sto prije do "Supljeg kotlica".Nbrzaka sam pojela jos dva prepecenca i spremila sa.Mama je u torbu stavila pismo i od tate i od Hogwartsa.
Izasli smo na ulicu i stajal eko budale.-
-E da vidimo.-rece mama i izvadi tatino pismo.
-Aha...hajde,Fleur,mahni rukom kao da zoves taxi i u mislima reci "Mocni autobus".
To sam i uradila.Sigurno sam izgledala ko budala.Iz misli me prenu pucnjava motora.Kad odjednom izbdaljine nevidjenom brzinom dodje do nas autobus na tri kata purpurne boje.I mama i ja smo samo blenule u njega.Na vratima se pojavio mrsav,visok covjek koji sigurno nema ni 25 godina.Sto se mene tice mogao bi biti kosarkas.
-Dobro dosli u "Mocni autobus",prometno sredstvo za hitne slucajeve nastradalih (ali i ne mora) vjestica i carobnjaka.samo nam platit ekartu i mi cemo vas odvesti gdje god pozelite.Ja sam Stran Shunkpike i danas cu biti vas kondukter.-rekjao je gospodin.
Usle smo i kupile kartu.
-To bi bilo 22 srpa.Kuda ,dame moje?
-D-do "S-supljeg k-kotlica" m-molim v-vas. -rece mama.
-Uredu,al prvo cemo morati odbaciti gospodju Gregor do Newcastlea.Udobno se smjestite.OK, nagazi,Ern!!
Cim je to rekoa poceli smo juriti.Ako se ne varam pala sam najmanje 4 puta prije nego smo dosli do Newcastlea.Sisla je zena zelena u licu.
-Dovidjena ,gospodjo Gregor!Dodjite na opet.-rece kondulkter.
-Nikad,nikad vise!!-rece gospodja Gregor i povrati.
-E sad,dam moje ,red je na vas.Idemo u London.Nagazi,Ernie!!-
Opet smo posli .Ovaj sam put bia spremnija nego zadnji dok je moja mama bar jednom povratila i dobrih 7-8 puta spala sa shedala dok ja samo tri puta.
Jedva sam docekala dolazaka u "kotlic" i izlazak iz "autobusa".Mama je na izlszu rekla:-Podrzajem gosp. Gregor.Nikada vise!!
-Hajde ,mama,samo se ti smori.Dovidjenja,gospodine Stan!
-Dovidjena,dame moje i dodjite na opet!!-
-Aha jedva cekamo.-rece mama tihim glasom
Tek sada sam primjetila natpis iznad jednih vrata gdje je pisalo "Suplji kotlic".Cinilo se da ga nitko ne vidi.Usle smo.
Izgledao je kao neki hotel iz 19.stoljeca;sav u kamenu i drvu.
-Dobro jutro,moje dame.Dobro dosli u "Suplji kotlic".Zovem se pipnicat Tom.-predstavio nam se covjek koji je izgledao kao zvonar crkve Notre-Dam.
-Voznja "Mocnim autobusom",zar ne?Izvolite sjesti gospodjo i popijte ovo.-rece cim je ugledao mamu.Dao joj je nekakvu tekucinu zuckaste boje.Ona je to popila.
.Puno vam hvala.Vec mi je bolje.-rece mama
-Nema problema,No recite mi,dali se vi zovete Caroline i Fleur?
-Da,jesmo.-rece mama.
-Ah,uredu.Veleposlanik Potter nam je javio da cete doci i patio je za najbolju sobu.Molim vas,ovuda!-rece Tom i uzme moj kovceg
Penjali smo se uz vrlo klimave stepenice.Sve mi se cinilo da cemo propasti.Al smo zivi i zdravi dosli na vrh stepemica.Pipnicar Tom nas je poveo kroz hodnik pun skoro strunutih vrata.Doveo naj je na kraj hodnika gdje se bila vrata koja,na moje veliko cudjenje,nisu bila onako strunuta kako ostala ,vec kao da su tek postavljena.Otkljuco ih je i zapunhuo me svjezi zrak.
Soba je bila prekrasna.Sve u bez,smedjoj i zlatnoj boli.Pokraj kreveta nalazila su se dva prelijepa nocna stolica.Ostala sam zaprepastena.Mislila sam da ce nam soba biti kao i ostatak prostorija,al je ispalo potpuno suprotno.Ostavila sam kovceg pokraj kreveta koji se nalazio kraj prozora.Dobro,pogled i nije bas nesto,al sutit cu.
-Fleur,pozuri!!Moramo u Zakutnu da ti kupimo stvari.
-Eto me,mama!!-rekoh
Jos sam malo razgledala sobu dok je mama sisla u prizemlje.Bilo je zbilja tesko odvojiti se od prekrasne sobe i opet otoci u srednjivjekovno prizemlje.Jedva sam se natjerala.
Mama je nesto pricala sam Tomom.
-Znaci,izgleda kao velika bijela zgrada?
-Da,da,gospodjo.Ponesite ilistic as brojem sefa.Nece vam dati novac bez listica.
-Oh,uredu.-
-Evo me!rekoh ja
-Ah,super!Hajde idemo.-
-Khm!Mama,gdje se nalazi Zakutna?-upitah je.
-Joj,ne znam.Samo tren da pitam Toma.-rece mama i ptrci do njega
nesto su se nabrzaka raspricali.
-OK,Fleur.Tom zna gdje je ulaz u Zakutnu pa ce nas podvesti do njega..
Tom se nasmjesi od ponosa.
-Molim vas,ovuda.-rece Tom i pkaze nam na neka vrata.
Prosli smo kroz njih i sali se u nekom dvoristu velicine 3x3 ogradjenim crvenim ciglama s kanto u jednom kutu.
-Ah,evo nas! Da bi osli u Zakutnu ulicu morate stapicem kucnuti 3 cigle iznad kante ij os dvije do njih ulijevo.-rece Tom i to i uradi.
Odjednom se zid poceo na sredini dijeliti i stvrio je prolaz.Ostala sam zapanjena onom sto sam vidjela.



KOMMAJTE......
[Vrh] Go down
Aicha Marvolo Riddle
pisač dnevnika
Aicha Marvolo Riddle


Female
Broj postova : 313
Age : 29
Mjesto stanovanja : somewhere in time
Registration date : 19.10.2007

my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitimepon lis 22, 2007 4:23 pm

ćkul nastavci cheers
[Vrh] Go down
http://durmstrang.4umer.com
Bernarda
ozbiljan korisnik
Bernarda


Female
Broj postova : 715
Age : 28
Mjesto stanovanja : In fantasy
Pravo ime : navijanje(navijačica sam), glazba, ples općenito i rolanje
Dom : valjd svi
Registration date : 19.10.2007

my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitimepon lis 22, 2007 4:38 pm

sviđa mi se.....kao u uvijek......Odlično
[Vrh] Go down
http://0redbubbles0.blog.hr
fleur
pisač dnevnika
fleur


Female
Broj postova : 172
Age : 31
Mjesto stanovanja : gdje me nema pitanje je a ne gdje jesam
Dom : ravenclaw a.k.a plaviiiii
Registration date : 19.10.2007

my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitimeuto lis 23, 2007 11:50 am

hvala ....hvala.....
[Vrh] Go down
Dona Jo Delacour
ozbiljan korisnik
Dona Jo Delacour


Female
Broj postova : 489
Age : 27
Registration date : 18.10.2007

my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitimeuto lis 23, 2007 10:23 pm

odlichan nastavak
[Vrh] Go down
fleur
pisač dnevnika
fleur


Female
Broj postova : 172
Age : 31
Mjesto stanovanja : gdje me nema pitanje je a ne gdje jesam
Dom : ravenclaw a.k.a plaviiiii
Registration date : 19.10.2007

my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitimesri lis 24, 2007 10:16 pm

4. NASAVAK...........

**************************

Dugacka ulic aprepuna ljudi u kojoj sa lijeve i desne trane bilo prepuno trgovina.Mama i ja smo prolazile i cudile se.Trgovina s kotlicima,Eeyepsova kuca sova,Odjeca za sve progode kod gospodje Malkin,..nema cega nema.Pozeljela sam ui u se oodjedamput
-Ah,evo ga.Gringotts!-prenu me mama iz misli
Spazila sam veliku snjeznobjelu zgradu.Prelijepa je.
Usle smo i otisle do prvoga slobodnog stola
-Dobro jutro.Molim vas da nas odvedete do ovog sefa.-rece mama i dadne covijeku listic.
Taj niski covjek vrlo ruzna izgleda zagleda se u listic i nakon nekoliko trenutaka rece:
-Uredu.Paligar ce vas odvesti do sefa.Slijedite ga.
Zatim dodje jo jedan covjeculjak i odvede nas do kolica.Moram priznati da mi je bilo muka tijekom voznje
-Stigli smo.-oglasi se covjek.
Golema okrugla vrata bila su pred nama.Nas vodic samo prodje prstom kroz nekakvu kao cijev i sef se otvori.Prvo sto sam vidjela je bila hrpa zlatnika.Mama je uzela podosta njih i zaputili smo se natrag.Jedva sam cekala da izadjem iz kolica,a mama je sano rekla:
-Pa ovo je bilo zabavno.Hajde idemo.Moramo ti jos vasta kupiti.
Prvos mo otisli u Krasopis i Bugacicu.pa onda u trgovinu pribora,....svukuda smo isli.
Najzanimljivije je bilo u Eeypsovoj kuci sova.Nikada nisam vodjela toliko zivotinja na jednom mjestu.Kupila sam si sovica.Stvarno je zivahan
-Mama,kao da ga nazovem'
-Kako god hoces.
-Hm,hm...moze Vatromenko?!Stvarno izgleda kao da ce odjednom iz njega izbiti vatromet.
-Uredu,naravno da mozes..Joj,vidi kako je kasno.Moramo se vratiti u "Kotlic".
-Mama ,a stapic?
-Oh,da .Zamalo zaboravih.
Zamislite vi ovo.Sve sam kupila osim najvaznije stvari.
Otisle smo do Ollivandera.Cim sam usla sve sto sam vidjela bile su male kutijice..Pred nas se pojavi oniski covijek gundjajuci:
-Joj,ovaj je bio nevolja.
Oh,dobar dan.Vi mora da ste gospodjica Potter.Vas je otac ovdje nekoc kupio stapic.A vas gospodji ne poznajem
-Pa vidite,ja nisam vjestica vec bezjakinja.Muz mi ima posla pa sam ja dovela Fleur.
-Oh,naravno,naravno.E,pa gospodjice Potter,sad cemo vam naci stapic.Da vidimo pasu li vam zmajevi.Izvolite ovaj stapic.
Uzela sam stapic u ruku i...nista.
-Dogadja li se ista?Ako oisetite toplinu onda je to taj,a ako ne...e pa onda dalje trazimo.Pa recite,osjecate li ista?
Samo sam zamahnula glavom.Ne?Mozda vam zmajevi ne pasu.Hajde da probamo ovaj od jednoroga.Ovaj jednorog je bio stvarno problem.Vratio sam se kuci sav u modrcama nakom sto sam mu uzeo dvije dlake s repa.Pa izvolite.
Uzela sam stapic u ruke i osjetila neobicnu toplinu.Nisam ga htjela ispustiti.
-E pa cini se da vam ovaj pase.Dlaka jednoroga,tisovina,30 cm.To bi bilo 10 galeona.Tih zlatnih gospodjo.
-Ah da.Izvolite.Hvala vam puno.Fleur zahvali gospodinu.
Ja am samo stajal i cas gledala u stapic cas u Ollivandera.
-Hajde,Fleur.Zajvali se
-Ma nema problema gospodjo.Stdljivo je dijete.Dovidjenja.
Izasli smo,a mama me je odmah prekorila:
-Zasto nisi zahvalila gospodinu'Bas je bio ljubazan.Nikog iz ducana u kojim smo bili nisi ni rekla "Dovidjenja".E pa stvarno moras pre...
-Mama,zasuti!-obrusila sam joj.
Ona je samo zateceno stajala
Nismo progovorile sve dok se nismo vratile "Kotlic".Ja trebam ostati u njemu sve do 1.rujna jer je tata platio do tada.Mama je otisla pez pozdrava.Meni je tada bilo svejedno,ali kasnije zao
Veceral sam i kasnije otisla u krevet .Zagrlila sam F.A.S.-a i polako usnula sanjajuci da carobiram.


************************

napisala bih i 5 nastavak al cz njega ujutro......prevelik je.....sam KOMAJTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Lili Delacour
pisač dnevnika
Lili Delacour


Female
Broj postova : 411
Age : 28
Mjesto stanovanja : Odmah iza tebe...XD
Pravo ime : Sve i svašta...
Dom : ŽUTI is the best
Registration date : 19.10.2007

my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitimesri lis 24, 2007 10:24 pm

malo je dosadan ali je dobar
[Vrh] Go down
http://mydreamsworld.blog.hr/
fleur
pisač dnevnika
fleur


Female
Broj postova : 172
Age : 31
Mjesto stanovanja : gdje me nema pitanje je a ne gdje jesam
Dom : ravenclaw a.k.a plaviiiii
Registration date : 19.10.2007

my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitimesri lis 24, 2007 10:26 pm

a znam al je 5 malo bolji..sutra ujutro........aj odoh ....stara me napala......hehe.....kizzzzzz
[Vrh] Go down
Bernarda
ozbiljan korisnik
Bernarda


Female
Broj postova : 715
Age : 28
Mjesto stanovanja : In fantasy
Pravo ime : navijanje(navijačica sam), glazba, ples općenito i rolanje
Dom : valjd svi
Registration date : 19.10.2007

my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitimečet lis 25, 2007 7:42 am

meni je nastavak super......
šejm on ju.......kako to da odgovaraš mami.....LoL
šala.......odličan nastavak Very Happy
[Vrh] Go down
http://0redbubbles0.blog.hr
fleur
pisač dnevnika
fleur


Female
Broj postova : 172
Age : 31
Mjesto stanovanja : gdje me nema pitanje je a ne gdje jesam
Dom : ravenclaw a.k.a plaviiiii
Registration date : 19.10.2007

my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitimečet lis 25, 2007 11:38 am

5 NASTAVAK......


********************************

Iduca dva tjedna bilo je malo podosadno.Jedino gdje sam isla bila je Zakutna.Koliko sam puta u njoj bila da
bi covijek pomislio sa da sam se sa nekim sprijateljila.Al zbog svoje gčupe stidljivosti nisasm.Mama je daolazila savaki 2-3 dan.Iako mi nije posev oprotila sto sam joj onako odbrusila,progovorile samo ponekoliko rijeci.Pipnocar Tom je bas gostoljubiv i zabavan.Zna dosta sala i viceva.I tako su mi protekla ova dva tjedna.

**************

Sada je trenutno 9 sati 1. rujna.Vlak polazi tocno u 11 sa postaje 9 3/4.Kada sam prvi put pogledala kartu mislila sam je greska,Ispostavilo se da nije.Prvo sam doruckovala,spremila jos neke stvari i s mamom otisla do Kings Crossa..
Doslesmo do perona 9 i 10 al nismo znale kako doci do prerona 9 3/4.
-Hajde da pitamo ovog gospobina.-rece mama.
-Oprostite,znate li gdje je peron 9 3/4?
-Uh,svake godine isto.Gospodjo taj vam peron ne postoji.-vrlo "ljubazno" nam odgovori coviek.
-Oh, u-uredu.Oprostite na smetnji.
-E,pa Fleur mislim da smo u gadnoj gabuli.-rece mama
-Mozda jos netko dodje mama.Mislim,tek je 10.30.
-Da,mozda.
Kad negdje u blizini nas zacujemo rijec "bezjaci".Brzo smo se vratili so pšerona 9 i 10 i tamo zateklji gospodju s dvije djevojcite.Jedna je imala plavu kosu ,a druga isto plavu sa rozim pramenovima i jednom zelenim.
-Ovaj,oprostite,gospodji.Znate li vi gdje je peron 9 3/4?-upita moja mama.
-Ah ,vi mora da ste bezjaci.I mora da ce vase dijete na prvu godinu.Lili takodjer.-rece zena i pokaza na djevojcicu sa plavom kosom bez pramenova.
-Dona Jo je vez zavrsila prvu ,pa ce sad drugu.
-Da, naravno.Fleur nije potpuna bezjakinjia.Moj muz je carobnjak ali nije mogao doci,a ja ne znam skoro nista.-rece moja mama i zacrveno se od stida.
-Ma nema problema.D bi dosli do perona 9 3/4 morate proci kroz zid izdedju perona 9 i 10.Hajed ti ,D.J. prva da im pokazes.
D.J. pojuri sa kolicima i prodje kroz zid.Ja sam samo blenula.
-Hajde sam ti Lili sa Fleur.-rece zena.Ja sam je samo gledala.
-Hajde,hajde, ne boj se nece ti biti nista.
-Ajde,Fleur,ak ne prodjes,nema u Hogwarts.-tada je se prvi put javila Lili.
Duboko sam udahnula i potrcala prema zidu.Mislima sam da cu se razbiti.Ali nisam.Stala sam i otvorila oci.Pred sobom sam ugledala crvenu lokomotivu na kojoj je pisalo ""Hogwarts Express"..Zadivljeno sam gledala u nju.
-Zakon je,zar ne?Ah, evo i nasih mama.-rece lili
-Da ,bas je super.
Moja mama je se cudila jos vise.
-Oh,kako carobno.Nikada ne bih pomislila da ovdje ima nesto ovako.
-Oprostite ,gospodjo ,ali moraju uci.Vlak polazi za 10 minuta.
-Da,naravno.rece mama i dodje do mene.
-Eh,pa cini se da je ovo "Bok".Cuvaj se i javlkjaj mi se ,OK?
-Da,ocu mama.I ti se cuvaj.
-Hajde,Fleur,moramo naci mjesto.-zadere se Lili.
-Eto me.Cao ,mama.-zagrli me mama opet da sam se zamalo uduslia.
Usal sam u vlak.Bilo je prepuno.
-E,cini mi se da ima jedan prazan kupe.
-Eto me.-rekoh i pozurih.
Toliko sam brzo trcala kroz hodnik za Lili da sam se zabila u nekoga
-O,joj,oprosti.
-Ha,oprosti!?Odake tebi pravo da me udaris.-rece neki pecko.
Podiglas sam pogled i vidjela prekrasne plave oci i plavu kosu
-P,oprosti.Nisam namjerno...-
-Ah,dovidjenja.Necu da pricam sa nekom budalom.
-E,Fleur sta ti se dog....Malfoy.-rece Lili,a psljednju rijec sa posebnim tonom koji je odrazavao gadjenje
-Vidi,vidi,nije li to Lili-gubitnoca.Nikada ne bih rekao da ce tebe primiti u .-
ovu skolu.-
-A tebi je sova sigurno zalutala jer ti ne mozes dobiti pismo za Hogwarts.Previse si ...gadan.-uzvrati lili.Cinilo se da ve se pobiti nasred hodnika
-Lili,ne uvaljuj se u nevolje.Hajde idemo do kupea.-rekoh joj tiho.
-Uredu ali ovo radim samo zbog tebe
-Bjezo guditnice.To je ionako sce sto znas.-javi se Malfoy.
-Smri.Lili,smiri se.Ignororaj ga.-umirivala sam Lili koja je kipjela od bijesa.
-Kada ga moje ruke scepaju,nece me smiriti ni injekvcija za smorivanje.-odgovori Lili puna bijesa
-OK,super.Evo nas,Lil,upadaj.-dosli smo do praznog kupea koji tenutno i nije bio prazan.Unutra he sjedila djevojka crne kose.
-Ej,ovo mora da su vase stvari.Sorryc ak sam ovako nenadano uplala,al je sve puno.
-Ma nema problema.Sto nas je vis eto bolje.Usput,ja sam Lili,a ovo je Fleur.-rece Lili
-Ja sam Aicha.Jeste vi prva godina?
-Aha,i ti isto?-rece Lili.
-Da.
-E,Aicha,jedva sam te nasla.Emma mi je rekla da si ovdje.-upade nam djevojka sa duugom ravnom smedjom kosom.
-Oh,oprostite na upadu.Ja sam Bernanda,a vi ste...
-Ja sam Lili.
-Fleur.-javih se ja tiho.
-Stidljiva,zar ne?Ma nema veze,a cu to rijesiti.-odgovori Aicha samouvjereno.
Vlak je napokon posao.Bernandase smestila u nas kupe.Brzo sam skontala da su Aih i ber bas zabavne,a us kupini sa Lili,gorilo nam je cijelim putem.Polako sam i ja skodala masku stidljivosti i pokazala svoje pravo ja.Buntovnica-popljuvala sam Malfoy da mi je Lili svako malo cestitala.Dobra osoba i frendica-barem se nadam da jesam-
Preiskrena-rekla sam svoje misljenje o svima njima.Aicha se najvise cudila.
-Ti ,curo,trebas potisnuti taj smotani stid.Bila ni princeza skole.Ne mozes biti kraljica jer cu to ja biti.
Ber:-Aha,dasta,dasta.A tjko smo mi?Tvoji podanici?
Aich:-Rijetki ce imati tu cast.
Lilio:-Ja se prva javljam... da te zbacimo sa trona
Aich:-Haha,very funny!
Ja:-Mislim da znam tko bi ti mogao biti kralj! Malfoy
Aich:-Mislis razmazeno derise koje sebe smatra kraljem svega!?Prije bih Toma iz "kotlica" nego njega.
Lili:-upravo si ga proglasila kraljem.Ipak pasete.
Aich:-Haha!!
Pricale smo o svemu:o tome u koji bi dom,o glazbi,simpatijama....da nismo primjetili kako vrijeme brzo prolazi.Znali bi nam u kupe upasti poneki ljifi.Tako sam upoznala Emmu.Emmly i Karla.
Cak je jednom pokraj nas prosao Malfoy.Okrenuo je glavu i pogledao u mene.Oci mu nisu djelovaloe onako hladno kao pri nasem prvom susretu.Cak mis e ucinilo da se pojavio osmijeh na njegovu licu.Ali cim je ugledao Lili,namrstio se i produzio.
Ja(tiho da me ostali ne cuju):-Lili zasto ne podnosis Malfoya?
Lili:-Ma,vidis,mi smo do prije 2-3 godine bili super frendovi.Susjedi smo.Ali onda je izbila svadfja izmedhu njegovog brata,Scoripusa i D.J..Posvadji su se oko toga da bezjake ne treba primati u Hogwarts.Ne sjecam se kada sam ikad vidjela D.J. tako ljutu.rekao joj je da je gubitnica i budala sto milsil da svi mogu doci u Hogwarts.Od tadane pricaju .
Ja:-Aha,OK.
Znaci to se dogodlo.A meni je Malfoy upao u oko ,ako shvatate sta mislim.
Vlak se zaustavo.Izasli smo uz njega.
D.J. je dosl do nas sa Emmom
Ja:-E sta cemo sa prtljagom?
D.J.:-Ma nista se ti ne brini.Oni ce to srediti.Odosmo Emma i ja u kocije.Emmly i Karlo ce sa vama u camce.Vidimo se u dvorani.
-Prvi razred ovamo!!Prvi razred ovamo!!-zacusmo da se netko dere dozivaljuci nas.Kada smo se okrenuli,ugledali smo covjeka visoka najmanje 2 i po metra
Ja:-Tko je ovaj kosrakas?
Aich:-Ovo je ... joj kak s eono zove.Mislim Hagir ili Hagger,tak nesto.A sta ti je to kosarkas?
Ja:-Ma nis,nis.Hajmo u camce.
Dolis mo do camaca i usli u njih.Poceli su se kretati.Minutu kasnije ugledali smo Hogwarts.Ogroman dvorac.Zastao mi je dah pod cudjenja.Nakon 5-10 minutaizasli smo iz camaca i usli u dvorac.Dosli smo do velikih vrata.Do nas je dosla postarija zena.Predstavila se kao profesorica McGonnagl.Pricala nam je nesto o povijesti domova,o donmovima, nacimn razvrtsavanja i tak.Na kraju nas je uvela u dvoranu..Dvorana je stvarno ogromna.U njoj su bila 4 stola.Mora da je svako stol za svaki dom
Lili:-E,Fleur,sta mislic sta ce se dogodito?
Ja.-Iskreno,nemam pojma.
McG.:-Kada vas prozovem,doci cete i staviti na glavu ovaj klobuk i on ce odluciti u koji cete dom.
Pocela je i ubrzo dosla do:"Delacour,Lili"
Lili izadje sjedne sa stolicu i stavi klobuk na glavu.Nakon manje od misnuteon uzvikne "GRYFFINDOR".Lili potrci prema Gryffindorskom stolu popracena pljeskom.Oblikovala sam joj usnama rijeci: "Pozeli mi srecu!",a ona je samo podigla dva palca.
Emmly i Karlo su upali u Ravenclaw,a Aicha i Bernanda u Slythertine.Bile su poprilicno sretne.Malfoy je takodjeu upao u Slythice.
-"Potter,Fleur"-
Joj,to sam ja.Izasla sam,sjela na stolicu i stavila klobuk.Mrak mi je pao na oci,doslovno.Tako sam sjedila sekundu-dvije kad zacuh th glasic.
Glasic:-Hm vidim ad si pametna.Mogla bi u Ravenclawe.Ali vidim i tek izniklu hrabrost.Mogla bi i u Gryffindore.Hm,hm...
Ja(pomislih):-Molim te sa Lili.Molim te u Gryffindore.
Glasic:-Ah,ako je to tvoja zelja...uredu...onda budi (da svi cuju ) GRYFFINDOR!!!
Sretno skinuh klobuk i zaputih se do Lili.
Lili:-Joj,zakon sto smo skupa.
Ja:-Da.Cak sam i zamolila klobuk da me baci sa tobom.
Lili:-Stvarno!?Zakon!!
Tad se odjavi Dumbledore,rekne 2-3 rijeci gluposti i oNDA.
-A sada uzivajte u gozbi!-
Pred nama se stvori stol pun hrane,ali ja sam bilafokusirana samo na jedno-SPAGETE.Ispraznila sam pola zdjele.Lilime je samo zbunjeno gledala.
Ja:-Sta je??Pa obozavam ih.Moja mama ih rijetko pravi,ali kad ih napravii nestane pola zdjele u roku od 5 minuta
Lili:-Dobro,samo pitam.
Dumbledore nam jos dadane neka upozorenja i otpusti.Napokon,tako mi se spava.Prefekti su nas odveli do drustvene sobe doma.Nalazila se u nekoj od kula.Rekao je lozinku portretu (lione)i usao.Drustvena soba je stvarno toplo djelovala.Sve u skrletnoj i smedjoj boji.Otisli smo do spavaonice.Tamo su bila 4 kreveta.Lili i ja smo zauzeli odmah prva dva do prozora.Tad je usla djevojka smedje i ravne kose
-Oh,ja sam Avy.
Lili:-Ja sam Lili,a ovo je Fleur.Ona ti je malo stidljiva
Ja:-Zdravo.
Avy:-Pa cini se da cekamo jo nekoga.Znate li koga?
Ja.-Ne.Ti,Lili?
Lili:-Ni ja.
Otvore se vrata i u sobu upade jdevojka crne kose sa plavim (doslovno plavim) pramenovima.
-Cao,ja sam Samy.Izgubila se u hodnicima.đ
Avy:-Ja sam Avy Jude.Zovi me samo Avy.
Lili:-Ja Lili.
Ja.-Ja Fleur.
Lili:-Jao cida.Fleur progovorila.Samy,Fleur nam je malo stodljiva
Samy:-Ma nema veze.Svi smo pomalo.
I tako smo se mi raspricale.Posče smo spavati tek oko 2kada su nam D.J. i Emma upale u sobu.
D.J..:-Ajde,spavanac!!
Lili:-Ma daj.Jos malo,plizzzek!!
Emma:-Ni minute.Spavanac svi!!
Avy:-OK,OK,samo se ne derite
D.J.:-Haha
Rece D.J. i zalupi vratima
Lili:-Meet my sister.
Samy:-Koga?D.J.?!Ona ti sestra.
Lili:-Aha.
Avy:-Poruci joj da ima super pramenove.
Lili.-Aha,to ce biti prva stvar koju cu uraditi.
Ja:-Ajmo spavati.Ja sam mrtvaod umora.
Sve cetiri smo se uvukle u krevete i jedna za drugom tonule u sam.Zagrlila sam F.A.S.-a i zaspala.


******************************

nadam se da vam je dobar.......kommajte.......
[Vrh] Go down
Lili Delacour
pisač dnevnika
Lili Delacour


Female
Broj postova : 411
Age : 28
Mjesto stanovanja : Odmah iza tebe...XD
Pravo ime : Sve i svašta...
Dom : ŽUTI is the best
Registration date : 19.10.2007

my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitimečet lis 25, 2007 12:48 pm

Pre dobar je .Zakon!!!
[Vrh] Go down
http://mydreamsworld.blog.hr/
fleur
pisač dnevnika
fleur


Female
Broj postova : 172
Age : 31
Mjesto stanovanja : gdje me nema pitanje je a ne gdje jesam
Dom : ravenclaw a.k.a plaviiiii
Registration date : 19.10.2007

my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitimečet lis 25, 2007 1:10 pm

eee kako napraviti da ti slova budi tolika......ili u boji...meni to ne moze....
[Vrh] Go down
Dona Jo Delacour
ozbiljan korisnik
Dona Jo Delacour


Female
Broj postova : 489
Age : 27
Registration date : 18.10.2007

my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitimečet lis 25, 2007 1:18 pm

odlichan!!!
Predstavila se kao profesorica McGonnagl.-lazovka uopche nije McGonagollka!!!


Avy:-Poruci joj da ima super pramenove.-kako ljudi voli moje parmenove...
[Vrh] Go down
Lili Delacour
pisač dnevnika
Lili Delacour


Female
Broj postova : 411
Age : 28
Mjesto stanovanja : Odmah iza tebe...XD
Pravo ime : Sve i svašta...
Dom : ŽUTI is the best
Registration date : 19.10.2007

my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitimečet lis 25, 2007 1:19 pm

pritisneš npr. da ti je veličina fonta velika i onda će ti se pojeviti ovo
[size= 24][/size]
između dvije zagrade moraš napisati riječ koju želiš ista fora sa bojom
[Vrh] Go down
http://mydreamsworld.blog.hr/
fleur
pisač dnevnika
fleur


Female
Broj postova : 172
Age : 31
Mjesto stanovanja : gdje me nema pitanje je a ne gdje jesam
Dom : ravenclaw a.k.a plaviiiii
Registration date : 19.10.2007

my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitimečet lis 25, 2007 1:19 pm

ma neam pojma......al kako da stavim veca slova ili slova u boji.....HELP!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Bernarda
ozbiljan korisnik
Bernarda


Female
Broj postova : 715
Age : 28
Mjesto stanovanja : In fantasy
Pravo ime : navijanje(navijačica sam), glazba, ples općenito i rolanje
Dom : valjd svi
Registration date : 19.10.2007

my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitimečet lis 25, 2007 2:55 pm

Super nastavak........

Baš mi se sviđa.....

Kad će sljedeći????????
[Vrh] Go down
http://0redbubbles0.blog.hr
fleur
pisač dnevnika
fleur


Female
Broj postova : 172
Age : 31
Mjesto stanovanja : gdje me nema pitanje je a ne gdje jesam
Dom : ravenclaw a.k.a plaviiiii
Registration date : 19.10.2007

my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitimepet lis 26, 2007 12:53 pm

6 NASTAVAK.....


***********************************



Cin,cin,cin,cin,cin
Ja:-Smotana budilica!!
Lili(pospano):-Fleur,gasi to!!
Cin,cin,cin,cin,cin
Avy(takodjer pospano sa jastukom na glavi):-Gasi tu jeb*** stvar!!!
Samy:-Dizite se!!
Ja:-Samy,okle te ovako rano???
Samy:-Ja se ustala u 7.30.
Lili:-Ti nisi normalna.
Samy:-Bas ti hvala.
Upade nam D.J. u sobu.
D.J.:-USTAJTE!!!!!!!!!!
Avy:-Daj,D.J.,zacepi!!
D.J.:-Ajdete.Dorucak traje do 8.30.
Avy,Lili i ja:-8.30!?!?!?!?!?!
D.J.:-Pa da.Predavanja pocinju u 9.
Ja:-U 9!?!?!?!?!?!
D.J.:-Vi kasnite sa dogadjajima.
Lili:-Aj eto nas za 15 minuta.
D.J.:-OK!!
Zalupi tvarima da mi se ucinilo da ce otpasti
Avy:-Lili,sestra ti nije normalna.
Lili:-Ti to tek sad skontala.
Ja:-Ma daj,D.J. je bas super samo ja malo...glasna.
Lili:-Nije ti sestra.
Samy.-Hajdete vise.Ja skapavam od gladi.
Nabrzaka smo se spremile i sisle u Veliku.Stolovi se jos bili puni.Aica i Bernanda se,cini se,preko noci postale popularne na svojoj godini.Svi decki su se oko njih skupili.Osim Malfoya koji je sjedio sam i zamisljeno jeo svoj prepecenac.Podigao je gčavu i pogčedao me.Odjednom sam u osjetila leptirice u stomaku.
Lili:-Ajde Fleur.Nestaje hrane sa stola.
Zaputila sam se i sjela izmedju Lili i Samy.Dodje D.j. do nas.
D.J..-Vidim da ste se odlucile ustati.
Lili:-Jesmo.Aj cao.
Ja(potihi sapnem D.J.):-Lose je volje.
D.J.:-Aha!OK.Odoh.
Profa McGonnagal dodje do nas i preda nam raspored.
Profa McG:-Izvolite vas raspored.I nemojte kasniti.
Sany:-Okidoki!!
McG ju je samo ostro pogledala
Avy:-Veoma sratne osoba.
Aich:-Zdravo drustvo!!
Lili:-Dobro si se i sjetila javiti.
Aich:-Ma zauzeta bila.
Samy.-Promjetili smo.
Avy:-Gdje je Bernanda?
Aich.-Ma konta se sa kapetanom metlobojse ekipe.
Lili:-Sa Marcusom Flintom!?!?
Aich:-Aha.
Samy:-Cula sam da je zgodan,al da ima lose ponasanje.
Ja:-Ma Berb+nandi je dobar ako je zgodan.
Lili:-A koga ti motas oko prsta,Aicha????
Aicha:-Za sada nikoga.Jos pokusvam naci neke.Z sada na popisu imam 10 ljudi.
Avy:-Nisi dobra.
Lili:-Nista cudno.
Aich:-Aj odoh.Moram pokusati spasiti Flinta od Bernande.Kizza.
Aich podje a ja potrcah za njom.
Ja:-E,Aicha,cek malo!!
Aicha.-Reci.
Ja:-Sta je Malfoyu?Sjedi sam.
Aich:-Nemam pojma.Sinoc je bio OK.
Ja:-Aha.Hvala.
Aich:-Nema problema.
Vrath se do stola.
Lili:-Sta si pitzala Aichu?
Ja:-Reci cu ti jednom.
Lili:-OK.

*********************

Vratili smo se u sobu po stvari i otisli na nastavu.
Prvi sat Carobni napitci.Profesor Snape nije nista veseliji od prife McG..Na Carolijama je bilo dobro.Prof.Filtwick je bas onako zabavan.onda rucak,pa na Preobrazpu i na kraju Travarstvo.Slytherini su bili sa nama na Travarstvu.Malfoy je dosao u drustvu malo (malo!?!?!?!) podebljih deckiju.Joooooj, tako je ......ne znam.Nesmije mi se svidjati jer ce me Lili ubiti ako to sazna.Oni se ne podnose.Al samo ga pogledaj.Te plave oci i plava kosa.Isti andjeo.
Lili:-Hej,Fleur,jesi sa nama?
Ja:-Ha?Aha,tu sam.
Lili:-OK,al si izgledala ko da si odlutala.
Ucili smo neke biljke koje se krecu i ako ih uhvatis za pogresno mjeto,dobijes samar.Nakon nekoliko minuta cula sam da je netko rekao:-Au!!!!!!
Lili:-A jadan san maji Dlaco,dobio samaj u lice.
Ja:-Kako to se zove?
Lili:-Draco.Smjesno ime.
Ja:-Aha,smjesno ime
Al ja sam vec tada odlutala u mislima.Draco Malfoy.Prelijepo ime.Draco i Fleur Mlafoy.Jos ljepse.
Ja:-Au!!!!!!!!!!!!!
Lili.-Sta ti je?!?!?!?!
Ja:-Dobila samarcinu!!
Lili.-Hehe.
Nasmijale smo se.Pogled sam uputila Draci.On ga je samo malo uhvatio iokrenuo glavu.Zabolilo me nesto u prsima.Moram reci Lili za Dracu.Ona mi je najbolja frendica.Ali to ce biti tesko.

***************************

Samy:-Tek prvi dan,a vec zadaca.
Zalila nam se Samy na veceri.
Avy:-Aha,al je imamo stvarno pervise.
Emmly doskakuta do nas.
Emmly:-Ej corporacio sta ima??
Lili.-ZADACE!!!!!!!!!!!!!
Emmly.-Joj,da.Stvarno su malo pretjerali.
Lili i ja:-MALO!?!?!?!?!?!?!?!?!?
Karo:-Ola!Whats up?
Lili:-Karlo,samtras li ti da su malo pertjerali sa zadacom???
Karlo:-P jesu malo.
Avy.-I on "malo".
Samy:-Vi se stvarno zapali u dom koji vas pada.
Emmly.-A stas.
Karlo:-Aj chaos,narode.
Lilio:-Aha,cao.
Ja:-Malo...
Cims su njih dovoje otisli,eto nama Bernande i Aiche.
Ber:-Joj.naporna dana.I jos smo dobili tonu zadace.
Aich:-Tona je preblag izraz za to.
Lili:-Evo taman Krlo i Emmly odjavili da su profici malo,naglasavam MALO,pretheralo sa zadacom¸.
Ber:-Ma znas kako kazu:"Svaka svporta ima svog cudaka",u ovom slucahu dva
Svi smo se nasmijali.
Nakon vecere smo otisli u drustvenu napisati zadacu
Ja:-E odoh ja samo do knjiznice po neke knjige.Treba li vam donijeti sto?
Nakon 5 minuta sam pozalila zbog tog pitanja.Na listi sam imala n10 knjiga koje da donesem,plus moje..Kada sam ih uzela vracala sam se kracim putem.U tom hodniku sam cula neke zvukove.Tiho sam se prisuljala da vidim tko toproizvodi zvukove.
Nisam mogla vjerovat svojim ocima!!!




****************************************

Komajte........
[Vrh] Go down
Lili Delacour
pisač dnevnika
Lili Delacour


Female
Broj postova : 411
Age : 28
Mjesto stanovanja : Odmah iza tebe...XD
Pravo ime : Sve i svašta...
Dom : ŽUTI is the best
Registration date : 19.10.2007

my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitimepet lis 26, 2007 1:14 pm

kakve zvukove...
[Vrh] Go down
http://mydreamsworld.blog.hr/
fleur
pisač dnevnika
fleur


Female
Broj postova : 172
Age : 31
Mjesto stanovanja : gdje me nema pitanje je a ne gdje jesam
Dom : ravenclaw a.k.a plaviiiii
Registration date : 19.10.2007

my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitimepet lis 26, 2007 1:15 pm

vidjecete sutra......strpite se...... Laughing Laughing Laughing afro
[Vrh] Go down
Dona Jo Delacour
ozbiljan korisnik
Dona Jo Delacour


Female
Broj postova : 489
Age : 27
Registration date : 18.10.2007

my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitimepet lis 26, 2007 1:29 pm

odličan nastavak pogotovo ovo da sam ja malo...glsna..xD
[Vrh] Go down
fleur
pisač dnevnika
fleur


Female
Broj postova : 172
Age : 31
Mjesto stanovanja : gdje me nema pitanje je a ne gdje jesam
Dom : ravenclaw a.k.a plaviiiii
Registration date : 19.10.2007

my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitimepet lis 26, 2007 1:33 pm

hvala,hvala..........htjela sam te prikazati kao striju sestru.....znas ono dase ka sestre ne podnose.....u mene je tako.........ja i moja sestra se ponekad i pofajtamo...al eto ......sestra mi je.... cheers cheers queen
vidjet cu mozda sutra nasavak....ne znam...ili sutra ili pekosutra ili u pon.....
[Vrh] Go down
fleur
pisač dnevnika
fleur


Female
Broj postova : 172
Age : 31
Mjesto stanovanja : gdje me nema pitanje je a ne gdje jesam
Dom : ravenclaw a.k.a plaviiiii
Registration date : 19.10.2007

my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitimened lis 28, 2007 2:04 pm

7. NASAVAK

********************

Draco i Aicha.U zagrljaju.Ljube se.Ne,to je preblago receno.Zvale se..Izgubila sam moc nad rukama.Knjige su mi ispale iz njih.Noge presjekle.Prsti tresli.Zvuk knjiga parao je tisinu hodnika.Draco se odmah okrenuo.Potrcala sam najbrze,koliko me noge nose.Glava mi je oucala,suze su navrle na oci .Srce mi je pucalo.Ne mogu to podnijeti.Cula sam korake iza sebe.Pokusala sam potrcati jos brze.Nisam mogla.Gubim snagu.Osjetila sam ruku na ramenu.Ta osoba me zagrlila.Otimala sam se.
Ja:-Pusti me!!!
Draco.-Cekaj,Fleur da ti objasnim.
Ja.-Pusti me!!
Lice mi je bilo prepuno suza.Oci crvene,jedva sam stajala,slomljeno srce.
Ja:-Pusi me,kretenu!!
Draco:-Ne,molim te,cekaj da ti objasnim!
Ja:-Sta da mi objasnis!?Kako si se zvalio sa Aichom!?
Draco.-Ja .. ona mi je rekla da ti se svidjam!!!
Pogledala sam ga svojim uplakanom ocima
Ja:-Sta…molim!?Sta ti je rekla!?!?
Draco:-Da ti se svidjam.
Ja:-E pa varas se!!
Draco:-Rekla mi je da stalno gledas u mene ,da stalno pitas za mene!!!
Ja:-Ja … to je … pa sta!?!?Ne gledam te uvijek vec samo kada mi pogled slucajno padne na tebe.A za tebe sam pitala jer si bio sam
Draco.-To mi je rekla ni tern prije nego si nas uhvatila … u nezgodnoj situaciji!!!
Ja:-Zvalili ste se!!!Meni je izgledalo kao da si uzivao!!
Draco:-Ona je mene poljubila!!!
Ja:-I sta sad!?!?!Sta ja imam s tim!?!?
Draco:-Pa svidjam ti se. I ti … (zamuckujuci) i ti se meni svidjas!!
Nisam mogla vjerovati svojim usima.Svidjam mu se!!
Ja:-Svi…svi…svidjam ti se!?!?
Draco:-Da,od jucer kada si se slucajno zabila u mene.I vidjao sam te u Zkutnoj.I tada i sada sam ocaran tobom.
Suze su jos tekle.Draco me je zagrlio.Htjela sam mu zauvijek ostati u zagrljaju,ali razum je prevladao osjecaje.
Ja.-E pa trebao si o tome misliti prije.Prije zvaljenja sa Aichom!!
Odgurnula sam ga i rekla mu.
Ja:-Podrzajem Lili.MRZIM TE!!!!!!
Otrcala sam od njega.On je stajao kao skamenjen.Skoro sam dosla do ulaza u drustvenu,kas u daljini zacuh bolan,zalostan.-Neeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Utrcala sam u drustveni
Lili:-Dobro si se sje … Fleur sta ti je??
Nisam ni odgovorila,ni stala.Samo sam potrcala prema sobi.Usla sam i skupila se kraj kreveta.Glava mi je pucla.Puna misli.Nisam ni primijetila da ja Lili dosla do mene.
Lili:-E,sta ti je???Š,š,š,nemoj plakati.Reci mi.
Ja:-Lili,oprosti mi na mojem postupku.
Lili:-Kojem postupku?
I tada sam joj ispricala.Nisam mogla vjerovat ali me je pozorno slusala..Kada sam zavrsila,samo je sjedila otvorenih usta.
Lili:-Ne mogu vjerovati!!Svidjas mu se!!Svidja ti se!!
Zadnju recenicu je izgovorila tonom kao da me kaznjava.
Ja:-Oprosti mi,molim te!!
Lili:-Ja … nema veze.Ne mozes kontrolirat svoje osjecaje.
Ja:- Lili,ne svidja mi se vise.Ne,moram ga izbaciti iz glave,Moram naci drugog.
Lili:-Pa to nece biti osobito tesko.
Ja:-Kako?
Lili.-Pa vidis,ovdje ima mnogo deckiju koji te odmjeravaju.Cak me pokusavju podmiti da im te skontam!
Ja:-I?
Lili:-Vrlo sam zahtjevna.Joj,jesam li to vidjela osmjeh na ovom mokrom licu!?
Ja:-Mozda.
Lili:-Ajde spavanc!Glava ti se treba odmoriti.
Odukla sa pidjamu i posla spavati
Ja:-Ej, zadacu nisam napisala!!
Koliko sam bila zaokupljena Dracom da to nisam ni primjetila.
Lili:-Ma nema veze.Ja cu ti malo urdaiti.
Ja:-Lili,puno ti hvala.Prava se frendica.Voljela bih da si mi sestra.
Lili se nasmijala.
Lili:-Hajde,hajde, u krevet.Nemoj da ti zovem D.J.,a vjeruj mi,to ne zelis.
Ja:-OK.Laku noc,Lil.
Lili:-Laku noc ,Fleur.
Izasla je i zatvorila vrata.
Iz glave sam pokusavala izbaciti Draca,ali nije uspjelo.Od umora sam brzo zaspala.Draco mi je hodao po snovima.


********************************

KOMAJTE!!!!!! Ubit ću te kao muhu
[Vrh] Go down
Sponsored content





my Hogwarts story.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: my Hogwarts story....   my Hogwarts story.... - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
my Hogwarts story....
[Vrh] 
Stranica 2 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» My story...

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Čarobni dnevnici :: Dnevnici :: Ravenclawski dnevnici-
Forum(o)Bir: