Čarobni dnevnici
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čarobni dnevnici

Ovdje će korisnici pisati svoje čarobne dnevnike!
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Moj početak...

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Kate Potter
početnik
Kate Potter


Female
Broj postova : 19
Age : 29
Pravo ime : ...Rukomet...=)
Registration date : 04.11.2007

Moj početak... Empty
PostajNaslov: Moj početak...   Moj početak... Icon_minitimepon stu 05, 2007 10:24 pm

Pobudila sam se...Svaki dan mi je isti...Jutro,patnja za patnjom...Od same pomisli kako da nastavim...Sama??...Roditelja nema,nikad ih više neću vidjeti...Sada sam samo JA...Mrzim ovaj dom,pri same pomisli da sa siroče,dogodi se nešto čudno...Doleti mi u glavu slika mojih roditelja...Kako??Zašto??...

******

Spustila sam se na doručak u kuhinju tog glupog,smrdljeivog doma i ugledala sam kako gospođica.Parkison razgovara sa nekim čovijekom kojem duga bijela brada seže do tla...Smijala sam se u sebi...Sjela sam kraj Ninne i Jane koje su me mrzile...One su bile neke šmikerice koje su smao mislile kako će jednog dana postati pjevačice,govorile su mi da sam nenormalna...Čule su one kako svake noći plačem želeći OTIĆI IZ OVDE!!!...

******

Kada sam ustala iz stola približila mi se gospođica.Parkison:

''Kate,dušo ovaj gospodin želi razgovarati sa tobom''-rekla je blagim tonom.
''Bok Kate.''-pozdravio me taj čovjek sa smješkom od uha do uha i nastavio...''Gospođice.Parkison ima li neka slobodna soba da sve objasnim ovaj maloj curi''....
Gospođica.Parkison nas je odvela do male prostorije u dnevnoj sobi...Sjela sam a onaj smješni čovijek mi se predstavio...
''Kate,drago mi je napokon se susrećemo.Moje ime je Albus Dumbledore i ravnatelj sam škole vještičarenja Hogwarts''
Ja kao da sam na trenutak sklopila oči i na trenutak nestala iz sobe,općenito iz svijeta,a onda sam sa šokom rekla:
''Ovaj...Hmm...Kakve...ste...rekli ovaj škole?''
''Pa vaši roditelji su bili čarobnjaci i oni sada nisu mrtvi već se oporavljaju u bolnici svetog Munga za magične bolesti''-rekao ja gospodin...i nastavio ''Draga Kate vi ste vještica i potomak ste slavnog Godrica Gryffindora i od rođenja ste upisani u školi Hogwarst,jeli vam se nekad nešto dogodilo u čudno u životu''...
''Pa...stvar koju poželim odma mi dođe u ruke i čitam misli ljudima...''-rekla sam tihim tonom...
''Vidiš Kate ipak si čarobnjak a ja sada idem i dolazim sutra po vas''-zapovjdenički je rekao Albus Dumledore...
''Ali...???''-rekla sam.
A u tom trenutku smješni čovjek je nestao i za sobom ostavio samo maglu...Zagledala sam se u stolicu i jedva čekala sutra...Da vidim jeli sanjam ili...Ili je to nešto stvarno ISTINA??!!
[Vrh] Go down
Karlo Tonks
Kralj dnevnika
Kralj dnevnika
Karlo Tonks


Male
Broj postova : 299
Age : 30
Mjesto stanovanja : zAgReB
Pravo ime : oViSaN o NeTu
Dom : sVi DoMovI
Registration date : 09.10.2007

Moj početak... Empty
PostajNaslov: Re: Moj početak...   Moj početak... Icon_minitimepon stu 05, 2007 10:32 pm

predobar nastavak!!!
[Vrh] Go down
https://carobnidnevnici.forumcroatian.com
Kate Potter
početnik
Kate Potter


Female
Broj postova : 19
Age : 29
Pravo ime : ...Rukomet...=)
Registration date : 04.11.2007

Moj početak... Empty
PostajNaslov: Moj početak...   Moj početak... Icon_minitimepon stu 05, 2007 10:34 pm

Joj Hvala,hvala,Hvala=)LooL...Nastavak je sutra=)
[Vrh] Go down
fleur
pisač dnevnika
fleur


Female
Broj postova : 172
Age : 31
Mjesto stanovanja : gdje me nema pitanje je a ne gdje jesam
Dom : ravenclaw a.k.a plaviiiii
Registration date : 19.10.2007

Moj početak... Empty
PostajNaslov: Re: Moj početak...   Moj početak... Icon_minitimeuto stu 06, 2007 11:04 am

dobar ti je nastavak Very Happy ........nadam se da ce ti ostali biti dobri.......usput
WELCOME
[Vrh] Go down
Kate Potter
početnik
Kate Potter


Female
Broj postova : 19
Age : 29
Pravo ime : ...Rukomet...=)
Registration date : 04.11.2007

Moj početak... Empty
PostajNaslov: Dan u Zakutnoj Ulici   Moj početak... Icon_minitimesub stu 10, 2007 5:18 pm

******
Sutradan je osvanulo jutro,jutro kojeg je sunce obasjavalo kao da je ono opet rođeno.Ustala sam iz kreveta odjenula uobičajnu odjeću-traperice i majicu na moj naj bend i spustila se na doručak,ali u susret mi je dojurila gospođica.Parkison i počela govoriti:
''Kate,Dušice idi brzo spremiti stvari jer danas odlaziš.Ideš sa gospodinom.Albusom Dumbledorom i ovdje ćeš se vratiti tek drugo ljeto,a sad požuri jer će on doći za 2 sata po vas.''
Osjećala sam se kao da sam ponovno rođena iz mene je počela iskapavati samo sreća,otrčala sam u sobu i tamo ugledala kovčeg,skoro pa i veći od mene,a na njemu je stajalo pismo...
Gospodična Kate Potter,ovaj vam kovčeg daje škola za čarobnjake i vještice Hogwarst u njemu stavite sve vaše stvari..
Albus Dumbledore

Malo sam se mislila kako je to uopće došlo da u moju sobu,ali kad sam shvatila da tako već stojim 10-15minuta brzo sam se trgnula i krenula se spakirati.Majice,hlače,knjige JOOOJ GLAVA ĆE MI SE RASPRSNUTI.Napokon sam se spremila i zajedno sa kovčegom spustila u predvorje doma.Dolje je već stajao Alubus Dumbledore i razgovarao sa Parkisonicom.

******
''Bok gospodine.Dumbledore bok gospođice''-rekla sam tihim tonom.
''Oooo,napokon se spustila mlada dama''-rekla je Parkisonica ljutito i nastavila ''Gospodine Albus čeka vas već 30minuta''
''Ma to nije ništa,čekao sam ja i više''-kroz smijeh reče Albus i nastavi polako ''Kate,mislim da je vrijeme da krenemo,nikad nećemo stići.Kate pozdravi Madame Sally Parkison i idemo''
''Pa...Bok gospođice Parkison''-rekla sam a ona me snažno zagrlila i pozdravila...

******
Ja i ravnatelj dugo smo tako hodali bez ikakve riječi,kad je napokon Ravnatelj progovorio.
''Evo nas Katei,mislim da bi bilo najbolje da odemo kupit sve potrebene stvari za tebe u školi...JOOJ,zaboravio sam ti predat pismo što je to sve...Jao,jao,jao tako je to kad si star.Nego uđimo u ŠUPLJI KOTLIĆ...''-reče Dumbledore.
ŠUPLJI KOTLIĆ je bila gostionica,da je tako nazovem.Kada smo došli na kraj gostione ravnatelj je 3 put kucnuo po zidu i zid se stvorio u vrata.Waauuu-rekla sam u sebi.

*******
Ispred mene se prostirala ulica bez kraja.To je bila ta ZAKUTNA ULICA.Trgovine su okruživale mene i ravnatelja.Kada je on napokon progovorio:
Dumbledore:Kate,drago mi je da ti se ulica sviđa,nadam se da će ti tu biti lijepo ovih 1 mj.
Ja:1 mjesec???
Dumbledore:Pa,da naravno.Jooj opet sam ti zaboravio predat pismo koje sam ti prije spomenuo.Starost??Joj,joj,joj...Izvoli,dušo.
Otvorila sam pismo koje mi je ravnatelj predao u njemu je pisalo sljedeće:

Za gospođicu Kate Potter!
POPIS KNJIGA:

Čarobni napitci:Napredna izrada napitaka
Čarolije:Zbirka čarobnih formula 1.stupanj,MIRANDA GOSHAWK
Obrana od mračnih sila:Mračne sile:upute za samoobranu,QUETIN TRIMBLE
Povijest magije:Povijest magije,BATHILDA BAGSHOT
Preobrazba:Preobrazba za početnike,EMERIC SWITCH
Travarstvo:1 000 čarobnih trava i gljiva,PHYLLIDA SPORE

Te knjige možete naći u KRASOPISU I BUGAČICI.U Hogwarst se kreće 1.9 u 10.00 na peronu 9 3/4 na kolodvoru King Kross.
JA:Dobro,razumijela sam pismo.Ali gdje ću ja boraviti 1mj.
Dumbledore:Pa,ja se idem dogovoriti sa pipničarom Tomom,a ti Kate idi prvo u Gringotts,banku,to ti je ona velika bijela zgrada i čovijeku koji radi tamo daj ovaj papir i ovaj ključ,a kasnije idi kupovati moraš kupiti pelerinu,štapić...No,no sve ćeš pitat nekog.
JA:Ali,kad ću vidjeti roditelje???
Dumbledore:A da,čekat ću vas poslije shoppinga u Šupljem kotliću,pa ćemo zajedno ići...A sad bok!!!
Ja:Bok!Ravnatelju!

******
Nastavak sutra...Coomajte mi=)LooL


[Vrh] Go down
Karlo Tonks
Kralj dnevnika
Kralj dnevnika
Karlo Tonks


Male
Broj postova : 299
Age : 30
Mjesto stanovanja : zAgReB
Pravo ime : oViSaN o NeTu
Dom : sVi DoMovI
Registration date : 09.10.2007

Moj početak... Empty
PostajNaslov: Re: Moj početak...   Moj početak... Icon_minitimesub stu 10, 2007 9:44 pm

super
[Vrh] Go down
https://carobnidnevnici.forumcroatian.com
fleur
pisač dnevnika
fleur


Female
Broj postova : 172
Age : 31
Mjesto stanovanja : gdje me nema pitanje je a ne gdje jesam
Dom : ravenclaw a.k.a plaviiiii
Registration date : 19.10.2007

Moj početak... Empty
PostajNaslov: Re: Moj početak...   Moj početak... Icon_minitimepon stu 12, 2007 4:00 pm

super nastavak.....al mogu ja in....
[Vrh] Go down
Gandalf
početnik
Gandalf


Male
Broj postova : 21
Age : 103
Registration date : 06.11.2007

Moj početak... Empty
PostajNaslov: Re: Moj početak...   Moj početak... Icon_minitimepon stu 12, 2007 4:38 pm

wauu pa i bash super pishes...navrati i do mog dnevnika, pooz
[Vrh] Go down
Kate Potter
početnik
Kate Potter


Female
Broj postova : 19
Age : 29
Pravo ime : ...Rukomet...=)
Registration date : 04.11.2007

Moj početak... Empty
PostajNaslov: Dan u Zakutnoj Ulici 2.   Moj početak... Icon_minitimesub pro 08, 2007 9:56 pm

Hodala sam niz ulicu prenatrpanu ljudima i napokon došla tik do vrata velike bijele zgrade...Došla sam do vrata banke Gringotts...Ušla sam i ugledala strop koji doseže do neba...Došla sam do jedne prazne katedre i ugledala malog čovječuljka koji izgleda kao da ima 100 godina...Brada i brkovi dosezali su mu do poda...Malo sam ga promotrila i vidila da mu na pelerini piše:''Goblin Dreyfux''...Malo sam gledala u njegovo odijelo kad me prekunuo njegov oštar,hladni glas...
Dreyfux:Dobar Dan,djevojko dajte mi vaš ključ!!
Ja:A da...Da...Evo...Izvolite!
Dala sam mu ključ pomalo uplašeno i krenula za njim,kao što mi je rekao...
Ušli smo u mračni hodnik i ušli u srebrni vagon...Vozili smo se neki 5-10minuta dok se vagon nije zaustavio do sefa gdje je pisalo: SEF OBITELJI POTTER...Dreyfux je došao do golemih vrata i otključao ih klučem koji sam mu dala...Ispred mene se pojavilo brdo zlatnika izgledalo je kao da im nema kraja...Dreyfux je rekao da ih uzmem koliko mi je potrebno...Otvorila sam svoj ruksak i u njega stavljala novec tj.Galeone...
Opet smo se na isti način vratili i ja sam se ponovno zagubila u onoj istoj ulici...
******
Kupila sam knjige,štapić,kotliće,pelerine samo sam još trebala kupit neku životinju...Otišla sam ravno do dućana na kojem je pisalo KUĆA SOVA...ali ispred vrata sam ugledala 1 djevojčicu duge plave kose...Činilo mi se da ima isto godina koliko i ja...Prišla mi je i počele smo pričat...
Djevojčica:Bok!Kako se zoveš?
Ja:Bok i tebi!!Ja sam Kate Potter kako se ti zoveš?
Djevojčica:Fleur Delacour,Drago mi je.
Ja:I meni....
Fleur:Na kojoj si godini u Hogwartsu?Ja na prvoj.
Ja:I ja isto=)
tako smo pričale i pričale...Otišla je zajedno sa mnom u kuću sova...Kupila sam sovu i mačku...Mački je Fleur nadjenula ime,a sovi ja...Mačaka se zvala Sally,a sova Anabell...Oko 5.30 smo se rastali u Šupljem kotliću(ona je išla u svoju sobu,a ja sam otišla do ravnatelja)....
Ja:Bok!Ravnatelju!
Dumbledore:Ooo,Kate,Napokon..Idemo mi onda...Tome pripremi Kate sobu...
Pipničar Tom:Naravno Albuse...
Pozdravili smo se i otišli kroz vrata koje vode van sna...Koja vode mojim jednim i pravim roditeljima...!!!!

Nadam se da se da vam se sviđa...Malo je glupo,A šta'š...??

Comajte...Sljedeći nastavak kad bude!!! Exclamation Laughing
[Vrh] Go down
fleur
pisač dnevnika
fleur


Female
Broj postova : 172
Age : 31
Mjesto stanovanja : gdje me nema pitanje je a ne gdje jesam
Dom : ravenclaw a.k.a plaviiiii
Registration date : 19.10.2007

Moj početak... Empty
PostajNaslov: Re: Moj početak...   Moj početak... Icon_minitimepon pro 10, 2007 4:24 pm

URANILA ........JEL TI ZNAS KOLIKO TE NIJE BILO........

i nastavak ti je dobar.......
[Vrh] Go down
Kate Potter
početnik
Kate Potter


Female
Broj postova : 19
Age : 29
Pravo ime : ...Rukomet...=)
Registration date : 04.11.2007

Moj početak... Empty
PostajNaslov: Bolnica Svetog Munga za magične bolesti i ozljede=)   Moj početak... Icon_minitimepon pro 10, 2007 6:05 pm

@-Fleur,nisam mogla na komp. pa sam se tako kasno javila...Ovim putem se i ispričavam što me tak dugo nije bilo...People Sorry...E,da ljudi trebam vas za likove...Opise preko PM i tako...Eto a sad nastavak...

******
Izašli smo na cestu koja je bila krcata ljudima...Ja i ravnatelj nekako smo uspjeli doć do podzemne i ući u nju...Svi su nas gledali čudno(ne zbog mene već zbog ravnateljeve duge brade),a ja jedva da suzdržim smijeh jer mislila sam kako bih se ja osjećala da u podzemnoj vidim ovako čudnog čovijeka...
******
Napokon smo stigli do jedne ulice koja je bila pomalo napuštena...Ravnatelj me vodio za sobom...Došli smo do kraja ulice tj.do stare,napuštene trgovine odjeće...U izlogu je stajala stara lutka s ružičastom kosom.Ravnatelj je izgovorio neke meni poptuno nepoznate riječi( No ).Ona lutka rekla je:DOBRO DOŠLI U BOLNICU SVETOG MUNGA ZA MAGIČNE BOLESTI I OZLJEDE...Ona lutka micala se u stranu,a ispred mene stvorila su se velika vrata...Ušli smo.Meni je to bilo posve čudno da sam ostala zatečena,dok Dumbledoru to je izmamilo samo smješak na lice...
******
Došli smo u prostoriju koja je sjala od čistoće...Bio je to glavni hodnik u bolnici.Otišli smo do katedre....
RADNICA NA KATERDI:Ooo,Bok Albuse što vas dovodi ovamo?
Albus:Aaa posjeti,posjeti Jane.
Jane:Aha a kome idite?
Dumbledore:Obitelji Potter.Ova mlada dama je njihova je kći...
Jane:Da,da liči majci ista je Dorothy...
Dumbledore:Na kojem su spratu?
Jane:Trećem...Bok onda!
--------
Ušli smo u lift i stigli do trećeg kata.Bila sam tako uzbuđena da sam 3 puta pala niz ravni pod.Napokon smo stigli ispred vrata na kojima je pisalo:DOROTHY MARRY POTTER & HUGO SEVERUS POTTER....
******
Nadam se da vam se sviđa...Comajte....Šaljite opise prek PM.I tak....=)...Nastavak je kad budem imala inspirejšn=)...
Kiss
[Vrh] Go down
fleur
pisač dnevnika
fleur


Female
Broj postova : 172
Age : 31
Mjesto stanovanja : gdje me nema pitanje je a ne gdje jesam
Dom : ravenclaw a.k.a plaviiiii
Registration date : 19.10.2007

Moj početak... Empty
PostajNaslov: Re: Moj početak...   Moj početak... Icon_minitimeuto pro 11, 2007 4:09 pm

dobar ti je nastavak.......bas ono ckul......iako malo kratak......
[Vrh] Go down
Kate Potter
početnik
Kate Potter


Female
Broj postova : 19
Age : 29
Pravo ime : ...Rukomet...=)
Registration date : 04.11.2007

Moj početak... Empty
PostajNaslov: Bolnica Svetog Munga za magične bolesti i ozljede 1.   Moj početak... Icon_minitimened pro 23, 2007 4:50 pm

@Fleur:Jbg,ali nisam imala ''inspirejšn''...
A SAD NASTAVAK...

Otvorila sam velika bijela vrata i ugledala veliku prostoriju bez kraja.Zidovi su bili čisto bijeli,a pod se isiticao žarkom crvenom bojom...Ostala sam bez daha.Ravnatelj me doveo do kreveta na kraju prostorije...Na njima su bili ONI-moji jedini rodotelji...Na krevetu je sjedila žena plave kose i bisernih očiju(jako sam ličila na nju),a do nje muškarac crne kose i crnih očiju.Bio je viskok i jak.Napokon je Dumbledore progovorio.
Dumbledore:Dorothy,Hugo evo vaše kćeri...
Dorothy:Oo,Dumbledore drago mi je što vas vidim...Ali kakve kćeri?Oh opet se ne mogu sjetit...
Hugo:O to je Kate...Dorothy ja se sjećam...Vratilo mi se pamćenje...
Ja:Bok tata!Bok mama!-rekla sam nesigurno.
Tata:O Kate,napokon te vidim...Napokon se svega sjećam...
Dumbledore:Znao sam da ćeš uspjeti Hugo,veliki si ti čovjek...
Dugo smo tako čavrlajli,čak se mama sjetila da ima kćer,samo se nije sjetila kako se zove=)Nakon nešto vremena prudružio sam se Vidar.
Vidar:Bok Albuse,Hugo,Dorothy i tebi curo...
Pozdravili smo vidara svi u glas...
Dumbledore:Jack,Hugu se vratilo pamćenje!
Vidar Jack:O Albuse morate malo van da utvrtim da li je istina to što pričate.
Izašli smo van.Ja sam bila izvan sebe...Ljudi imam roditelje...Ravnatelj je rekao da ako tata bude dobro da idemo živjeti u našu kuću u Homesmeagu...Samo sam Boga molila da to bude istina....
Jack:Hugo je zdrav,sutra može u Homesmeage...
Ja:Stvarno??
Jack:Da,curo STVARNO...
Dumbledore:Kate,ti se idi pozdravi s roditeljima još jednom,ako hoćeš.Do sutra moraš spremit kovere iz Šupljog Kotlića,iako ih nisi ni raspakirala i onda ću u 9.00 ja doći po tebe i ići ćemo u Bolnicu i zajedno sa tvojim ocem u Homesmeage...
Ja:Dobro,ali gdje je uopće taj Homesmeage?
Dumbledoer:Ma,to je selo pokraj Hogwartsa...Divno je tamo....
Ja sam se još jednom pozdravila s mamo i tatom i polako se vratila u Šuplji kotlić,gdje sam prvi put zaspala s smješkom na licu=)
Laughing

ETO NADAN SE DA WAN SE SVIĐA...KOMAJTE MI...
Sretan van Božić...!
(nastavak je glup,ali eto)
Pussa Exclamation lol!
[Vrh] Go down
fleur
pisač dnevnika
fleur


Female
Broj postova : 172
Age : 31
Mjesto stanovanja : gdje me nema pitanje je a ne gdje jesam
Dom : ravenclaw a.k.a plaviiiii
Registration date : 19.10.2007

Moj početak... Empty
PostajNaslov: Re: Moj početak...   Moj početak... Icon_minitimened pro 23, 2007 11:36 pm

ma dobro je....sta se zalis.....samo malo cesce pisi.....
[Vrh] Go down
Kate Potter
početnik
Kate Potter


Female
Broj postova : 19
Age : 29
Pravo ime : ...Rukomet...=)
Registration date : 04.11.2007

Moj početak... Empty
PostajNaslov: Naj sretnjiji Dan U Mom Životu...   Moj početak... Icon_minitimesri sij 02, 2008 7:47 pm

@Fleur-Pišem kad stignem...

NASTAVAK...

Taj dan bio je najbolji dan u mom životu...Čim sam ustala počela sam pjevat pjesmu Ovaj Dan...Ovaj Dan,Ovaj Dan meni donosi sreću,Ovaj Dan,Ovaj Dan Zaboravit Neću...-Samo se to čulo iz moje sobe u Šupljem Kotliću...Odjenula sam Starke,Crne Traperice,Crnu Majicu na Korn i spustila se na doručak,nakon nešto vremena pridružila mi se Fleur...Pričale smo o mojoj ponovnoj sreći...Oko 9 sati Fleur je otišla kupovati po Zakutnoj Ulici,a na vrata Kotlića ušao je Dumbledore...
Dumbledore:Kate!Nadam se da si spremna?
Ja:Da,Ravnatelju...Spremila sam se sinoć!!!
Dumbledore:Super!Samo da pozovem kovčega!''Accio Kovčezi''
Kovčezi su u istom trenutku stajiali ispered mene...Opet smo sa podzemnom željeznicom otišli do Bolnice,ali ovaj put nas je na glavnoj katerdi čekao moj otac...
Tata:Dobro Jutro!
Dumbledore i Ja smo ga pozdravili u glasu,a ja sam ga zagrlila...
Tata:Dorothy će još malo ostati možda par-dana,a onda će nam se pridružit u Homesmeagu...
Ja:Super!Jedva čekam...
Dumbledore:Hugo,Kate!Vi idite sami do Kolodvora.Ja moram nešto obaviti tu!Vlak vam kreće u 12.00...Imate još 1 i pol sat...Izvolite Karte!
Tata:Hvala,Albuse stvarno puno pomažeš!Doviđenja!
Zajedno sam s tatom otišla do kolodvora gdje smo čekali vlak...Pričali smo o svemu...Oko 11.45 tata je ustao i krenuo prema zidu između prenoa 9 i 10...sve mi je objasnio o peronu 9 i 3/4...Zajedno smo se zatrčali i nakon par trenutaka ugledala sam blistavo crni vlak...I puna dajmova zatvorila oči da provjerim jeli ova samo divan san...


Kratko ali slatko...Komajte!!! afro
[Vrh] Go down
fleur
pisač dnevnika
fleur


Female
Broj postova : 172
Age : 31
Mjesto stanovanja : gdje me nema pitanje je a ne gdje jesam
Dom : ravenclaw a.k.a plaviiiii
Registration date : 19.10.2007

Moj početak... Empty
PostajNaslov: Re: Moj početak...   Moj početak... Icon_minitimesub sij 12, 2008 2:02 pm

fino ti je.....ma sta fino....ZAKON!!!!!!!!!!!!!!!!!
samo nek ti ta inspitacia malo pozuri....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moj početak... Empty
PostajNaslov: Re: Moj početak...   Moj početak... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moj početak...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Čarobni dnevnici :: Dnevnici :: Gryffindorski dnevnici-
Forum(o)Bir: