Čarobni dnevnici
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čarobni dnevnici

Ovdje će korisnici pisati svoje čarobne dnevnike!
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dno bez kraja

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Mellisa Slytherin
pisač dnevnika
Mellisa Slytherin


Female
Broj postova : 42
Age : 28
Mjesto stanovanja : Hogwarts
Pravo ime : Bacanje kletve Crucio...
Dom : Slytherin...
Registration date : 25.10.2007

Dno bez kraja Empty
PostajNaslov: Dno bez kraja   Dno bez kraja Icon_minitimečet lis 25, 2007 9:58 pm

Ovo je tek uvod. Nije dio priće.Samo krvavi poćetak...

Šššš...."Ne!Nemožeš,ti nemaš snage za to!Izdajico!!" Poviče " Želiš vidjeti masakr Annabelle?!Želiš vidjeti kako ti ubijam zadnju nadu za život?!" Viknuo je dubokim glasov stasit muškarac u kukuljici..."Ne,,nn--nnee, nemožeš to učiniti,ti si se brinuo za njega neželiš ga valjda ubiti!?" Podignuo je štapić i rekao " Crucio!" I zeleni bljesak udari dječaka."NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!" Vikala je žena koja se do malo prije raspravljala sa zakukuljenom osobom...Ridala je na podu, ne shvačajući da bi mogla izvuči štapič i srediti zakukuljenu osobu." Accio štapič!" Viknuo je prije nego se ona uspjela domoči štapiča.Dječak je svinuo od boli.." Pa sada češ upravo ti to doživjeti." Avada Kadavra!" Ali prije nego je ženu pogodila kletva ona padne na pod u nesvijest i kletva je promaši..On opet ispali kletvu i ubije ju..."Ovo je tek početak..." Reche i produži...


Zadnja promjena: ; sri stu 07, 2007 8:10 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Lili Delacour
pisač dnevnika
Lili Delacour


Female
Broj postova : 411
Age : 28
Mjesto stanovanja : Odmah iza tebe...XD
Pravo ime : Sve i svašta...
Dom : ŽUTI is the best
Registration date : 19.10.2007

Dno bez kraja Empty
PostajNaslov: Re: Dno bez kraja   Dno bez kraja Icon_minitimečet lis 25, 2007 10:32 pm

Može li se prijavit za likove u priči?
[Vrh] Go down
http://mydreamsworld.blog.hr/
fleur
pisač dnevnika
fleur


Female
Broj postova : 172
Age : 31
Mjesto stanovanja : gdje me nema pitanje je a ne gdje jesam
Dom : ravenclaw a.k.a plaviiiii
Registration date : 19.10.2007

Dno bez kraja Empty
PostajNaslov: Re: Dno bez kraja   Dno bez kraja Icon_minitimepet lis 26, 2007 11:58 am

dobar pocetak....jel likove primas....
[Vrh] Go down
Mellisa Slytherin
pisač dnevnika
Mellisa Slytherin


Female
Broj postova : 42
Age : 28
Mjesto stanovanja : Hogwarts
Pravo ime : Bacanje kletve Crucio...
Dom : Slytherin...
Registration date : 25.10.2007

Dno bez kraja Empty
PostajNaslov: Re: Dno bez kraja   Dno bez kraja Icon_minitimepet lis 26, 2007 4:02 pm

Jesam posaljite mi privatnu poruku ba budete i na mom blogu http://darkcookies666.blog.hr
[Vrh] Go down
Mellisa Slytherin
pisač dnevnika
Mellisa Slytherin


Female
Broj postova : 42
Age : 28
Mjesto stanovanja : Hogwarts
Pravo ime : Bacanje kletve Crucio...
Dom : Slytherin...
Registration date : 25.10.2007

Dno bez kraja Empty
PostajNaslov: Re: Dno bez kraja   Dno bez kraja Icon_minitimesri stu 07, 2007 8:11 pm

Ujutro sam se probudila oko 6.Otišla sam trcati..Nakon 13-14 krugova oko Hogwartsa otšla sam do jezera da malo predahnem." O,ne!" Rechem i punim šprintom se zaletim prema metlobojskom stadionu....Danas igramo protiv Gryffindora..." Zar ti uvjek kasniš?!" Upita me Draco...."Pardon ekipa,pa znate moje.Držite svoje i oborite ih s metle...Idemo" Rechem oblaceci kapetansko-metlobojsku odoru.Uzmem Double Fire 7 000 (Najnovija metla,najbolja.,bolja od Vatrene munje)i krenem prema ulazu u teren. Gryffindorima su se tresle noge...Weasley je uzeo onu svoju Kometušu i stao pokraj Pottera... lol!


" ...dobro?!" Reche Hooch nakon sta nam je izbrojila pravila...Idemo tko uhvati balun ...Hooch baci loptu i prije nego se Potter snašao ja sam ugrabila loptu i dodala je Dracu...( On je lovac a ja tragac)Zvrčka je negdje odletjela...Krenula sam nisko..Ali nakon 10 min sam se okrenula prema gore...Ugledala sam je...Krenula je prema "loži" u kojoj su bili profesori...Punom brzinom se zaletim prema njoj.Ona krene lijevo,ja je sustignem..Popnem se na metlu oslanjajuci se nogama.Uhvatim je i krenem nazad prema profesorskoj "loži". Pokažem im zvrcku i krenem prema madame Hooch." Izvolite,lijepo vas molim" Rechem i u ruku joj pruzim zvrcku...Proglasila nas je pobjednicima...i pobijedili smo s 230 prema 20.Sada u bodovima vodimo 300 prema 100 s Gryffindorima...Hufflepuffi imaju 30 bodova a Ravenclawi 63

Popodne je bilo jebeno....McGonagallica nam je oduzela 30 bodova jer smo se ljubili...zapravo je bilo ovako " Perveznjaci jedni! 30 bodova manje za slytherine"Mi smo se valjali od smijeha sljedecih 30 minuta..Na kraju smo išli van i jos se jednom poljubili njoj ispred nosa...Kasnije predvecer smo otisli na veceru i rugali se Weasleyema...Imali smo opet party,al Snape nije mogao doci jer ga je Dumbledore pozvao u ured....

"Gdjice Swery imam jednu obavijest.."Reche mi Dumbledore i pogleda me onim svojim plavim očima..."Dakle...ocete je rechi jos danas ili da pripremim vrecu za spavanje?!" Rechem mrzovoljno..."Vi Amber Mellisa Swery, ste zapravo zadnja i jedina čistokrvna i punokrvna nasljednica Slytherina. Imate pravo na sve predmete koje je posjedovao Salzar Slytherin.Postoji još jedan jedini čovjek na svijetu koji nosi Slytherinovu krv, u bliskom rodu.Majka mu je čistokrvni potomak Salzara Slytherina,jedini Salzarov rod poslje vas vaš polubrat Tom Marvolo Riddle koji se naziva Lordom Voldemortom. " Rekao je bez prijekida negledajuči u moje oči.." Gospodar tame mi je polubrat?!Želite reci da je moja majka,njegova majka?!" Pitam u nevjerici.. " Da upravo to.Vaša se majka prije mnogo godina kada je tek imala 16-17 spetljala s bezjakom.Rodila je Voldemorta. Nazvala ga je Tom i Marvolo po ocu.Nije imala gdje s djetetom pa ga je poslala u bezjačko sirotište.No nakon što se oporavila sa 30 godina se udala za vašeg oca.Rodila je vas i umrla tijekom poroda.Vaš otac Matthew Swery se morao brinuti za vas,posve zaboravljajuči na vaše drugo prezime.Slytherin.Od sada če vas svi profesori oslovljavati s Slytherin,a prezime Swery se uklanja s vašeg imena.Možete ići." Rekao je a ja sam u tišini izašla iz njegova kabineta.
"Gospođice Slytherin,prof. Dumbledore mi je sve rekao i dao odobrenje da vi možete ici samnom u nabavku nekih sastojaka za pripravu napitaka..." " Da naravno prof. Snape sa zadovoljstvom" Rechem i krenem prema podrumu gdje se nalazila Slytherinksa društvena.

Skoro pa je 18:55 sam uzela zeleni bodež sa slovom S i uvijenom zmijom i zakačila ga na pelerinu.Srebreni nožić s crnim kristalom na dršci sam spremila u unutarnju stranu pelerine. Pokupila štapić iz spavaonice i u 19:00 sam vec bila s druge strane jezera gdje me nestrpljivo čekao Snape.Naravno ne bi stigla ovako brzo da sam išla sporednim putem." Hvala bogu da sam vas dočekao gosp. Slytherin" Rekao je i krenuo "sporednim" putem koji je vodio prema Hogsmeadu,ali sam znala da čemo skrenuti u desno čim se izgubimo Hogwartsu iz vida." Sev. što sada...Gdje idemo?!" Pitam ga jer Gospodar nije sazvao sastanak.A znala sam da ne idemo u potragu za novim sastojcima. " Vidjet češ.imam iznenađenje za tebe." Rekao je i povukao me u sjenu stabala. "Koji kur..." Nisam ni stigla izreći ono što sam mislila a vec me docekalo objasnjenje..Na livadu je došla skupina bezjaka do kojih su došli kraci nečeg crvenog...I povukli ih u zemlju.." To je upravo bila magikožderka..Jede sve vrste živih bića koja kroće na njeno podrućje,hrani se svim vrstama magije i tako raste i ako skupi za svoj život koji traje nekih 70 godina dovoljno magije izađe i može učiniti dosta štete." Reche dok smo polako prolazili pokraj teritorija magikošderke.Uskoro smo došli do rijetke šume s livadom i jezerom."Na drugom kraju šume te ćeka iznenađenje" Rekao je a ja sam pomocu legilamencije pokusala upast u njegov um da otkrijem što je to..Ali nisam uspjela..." Mellisa,i ne pokušavaj!" Rekao je i samo produžio naprijed.Uskoro smo prešli šumu i našli se pokraj omanje kuće već skoro raspadnute."Ovo je tvoje.." Pokaze na kucu i livadu pokraj nje..Sada sam tek uocila krilate konje."Sev želiš reci da je ova kuca,livada i oni tamo konji?!Sereš" Recem nakon sto je rijecima oblikovao rijec DA."Ako je sve ovo moje onda izvoli ovo..." Recjem i pred njim stvorim drveni stolac i stol s urezanim S." raskomoti se..." Recem mu sa smjeskom...Uskoro sam od male skoro urusene kuce nacinila potpuno novu kucu.Izvana sam kucu ostavila istu.A unutra je prosirila carolijom prosirivanja i malo sredila. Vec je tu bio namjestaj.Samo sam upalila svjetlo i jednom rijecju i zamahom stapica " Oribaj!" I cijela kuca se pocela cistiti...Do tada sam sjela do Snapea i pocela razgovor s njim.

" Dakle Sev. kako ti znas za ovo i jel ovo ostavstvina Salazra?!"
"Ovaj zapravo Dumbledore me poslao da ti pokažem ovu kucu.Morao sam smisliti na hodniku repliku da nitko ništa ne posumnja.Da ovo je tvoja kuca koja je nekada davno pripadala Salzaru. Pronašao sam je na 4 godini kada sam trebao malo mira za razbistiti um...Izasao sam onim tajnim putom i neznam kako stvorio se ovdje...Naravno usput sam prošao pokraj one magikožderke.Dumbledor je trazio od mene da te odvedem,zato jer zna da mi moze vjerovati,mos si mislit i zato jer vec znam za ovo mjesto." Rekao je bez stanke.." Vao.." " Cuj Mellisa,ovo je tvoje,ali Dumbledore je trazio samo da ovo vidis za sada i da te u petak opet dovedem...A sada idemo nazad" Vec je bio pao mrak i mi smo se koristili štapicima kako bi nasli put do Hogwartsa.Nakon nepunih pol sata sam ležala na svom krevetu razmisljajuci o onim predhodnim satima..O cijelom danu...Nisam se ni uspjela razazbrati a vec sam zaspala....

Laku noc Severuse!

P.S. Karlo ak mozes promijeni mi ime u Mellisa Slytherin... Da se uklapa u "mene"
[Vrh] Go down
fleur
pisač dnevnika
fleur


Female
Broj postova : 172
Age : 31
Mjesto stanovanja : gdje me nema pitanje je a ne gdje jesam
Dom : ravenclaw a.k.a plaviiiii
Registration date : 19.10.2007

Dno bez kraja Empty
PostajNaslov: Re: Dno bez kraja   Dno bez kraja Icon_minitimečet stu 08, 2007 1:04 pm

Amber Swery je napisao/la:
Ujutro sam se probudila oko 6.Otišla sam trcati..Nakon 13-14 krugova oko Hogwartsa otšla sam do jezera da malo predahnem.-----------covjece okle ti toliko snage????meni se tesko popeti na osmi kat...
" O,ne!" Rechem i punim šprintom se zaletim prema metlobojskom stadionu....Danas igramo protiv Gryffindora..." Zar ti uvjek kasniš?!" Upita me Draco...."Pardon ekipa,pa znate moje.Držite svoje i oborite ih s metle...Idemo" Rechem oblaceci kapetansko-metlobojsku odoru.Uzmem Double Fire 7 000 (Najnovija metla,najbolja.,bolja od Vatrene munje)i krenem prema ulazu u teren. Gryffindorima su se tresle noge...Weasley je uzeo onu svoju Kometušu i stao pokraj Pottera... lol! --------kometusa.....stvarno se vidi da ti je salazar predak....
" ...dobro?!" Reche Hooch nakon sta nam je izbrojila pravila...Idemo tko uhvati balun ...Hooch baci loptu i prije nego se Potter snašao ja sam ugrabila loptu i dodala je Dracu...( On je lovac a ja tragac)Zvrčka je negdje odletjela...Krenula sam nisko..Ali nakon 10 min sam se okrenula prema gore...Ugledala sam je...Krenula je prema "loži" u kojoj su bili profesori...Punom brzinom se zaletim prema njoj.Ona krene lijevo,ja je sustignem..Popnem se na metlu oslanjajuci se nogama.Uhvatim je i krenem nazad prema profesorskoj "loži". Pokažem im zvrcku i krenem prema madame Hooch." Izvolite,lijepo vas molim" Rechem i u ruku joj pruzim zvrcku...Proglasila nas je pobjednicima...i pobijedili smo s 230 prema 20.Sada u bodovima vodimo 300 prema 100 s Gryffindorima---------ne znam zasto al je malo za promjenu vidjeti kako Gryffindori gube od Slythica...Hufflepuffi imaju 30 bodova a Ravenclawi 63

Popodne je bilo jebeno------ cheers
....McGonagallica nam je oduzela 30 bodova jer smo se ljubili...zapravo je bilo ovako " Perveznjaci jedni! 30 bodova manje za slytherine"Mi smo se valjali od smijeha sljedecih 30 minuta..Na kraju smo išli van i jos se jednom poljubili njoj ispred nosa------buntovna djeca
bounce
...Kasnije predvecer smo otisli na veceru i rugali se Weasleyema...Imali smo opet party,al Snape nije mogao doci jer ga je Dumbledore pozvao u ured....
"Gdjice Swery imam jednu obavijest.."Reche mi Dumbledore i pogleda me onim svojim plavim očima..."Dakle...ocete je rechi jos danas ili da pripremim vrecu za spavanje?!" Rechem mrzovoljno..."Vi Amber Mellisa Swery, ste zapravo zadnja i jedina čistokrvna i punokrvna nasljednica Slytherina.------COVJECE JEDINA CISTOKRVNA....dobra ideja
Imate pravo na sve predmete koje je posjedovao Salzar Slytherin.Postoji još jedan jedini čovjek na svijetu koji nosi Slytherinovu krv, u bliskom rodu.Majka mu je čistokrvni potomak Salzara Slytherina,jedini Salzarov rod poslje vas vaš polubrat Tom Marvolo Riddle koji se naziva Lordom Voldemortom. " Rekao je bez prijekida negledajuči u moje oči.." Gospodar tame mi je polubrat?!Želite reci da je moja majka,njegova majka?!" Pitam u nevjerici.. " Da upravo to.Vaša se majka prije mnogo godina kada je tek imala 16-17 spetljala s bezjakom.Rodila je Voldemorta. Nazvala ga je Tom i Marvolo po ocu.Nije imala gdje s djetetom pa ga je poslala u bezjačko sirotište.No nakon što se oporavila sa 30 godina se udala za vašeg oca.-----evil mama
Rodila je vas i umrla tijekom poroda.Vaš otac Matthew Swery se morao brinuti za vas,posve zaboravljajuči na vaše drugo prezime.Slytherin.Od sada če vas svi profesori oslovljavati s Slytherin,a prezime Swery se uklanja s vašeg imena.Možete ići." Rekao je a ja sam u tišini izašla iz njegova kabineta. ----ko bi rekao...sliythic u hogyju nakon 1000 godina
"Gospođice Slytherin,prof. Dumbledore mi je sve rekao i dao odobrenje da vi možete ici samnom u nabavku nekih sastojaka za pripravu napitaka..." " Da naravno prof. Snape sa zadovoljstvom" Rechem i krenem prema podrumu gdje se nalazila Slytherinksa društvena.

Skoro pa je 18:55 sam uzela zeleni bodež sa slovom S i uvijenom zmijom i zakačila ga na pelerinu.Srebreni nožić s crnim kristalom na dršci sam spremila u unutarnju stranu pelerine. Pokupila štapić iz spavaonice i u 19:00 sam vec bila s druge strane jezera gdje me nestrpljivo čekao Snape.Naravno ne bi stigla ovako brzo da sam išla sporednim putem." Hvala bogu da sam vas dočekao gosp. Slytherin" Rekao je i krenuo "sporednim" putem koji je vodio prema Hogsmeadu,ali sam znala da čemo skrenuti u desno čim se izgubimo Hogwartsu iz vida." Sev. što sada...Gdje idemo?!" Pitam ga jer Gospodar nije sazvao sastanak.A znala sam da ne idemo u potragu za novim sastojcima. " Vidjet češ.imam iznenađenje za tebe." Rekao je i povukao me u sjenu stabala. "Koji kur..." Nisam ni stigla izreći ono što sam mislila a vec me docekalo objasnjenje..Na livadu je došla skupina bezjaka do kojih su došli kraci nečeg crvenog...I povukli ih u zemlju.." To je upravo bila magikožderka..Jede sve vrste živih bića koja kroće na njeno podrućje,hrani se svim vrstama magije i tako raste i ako skupi za svoj život koji traje nekih 70 godina dovoljno magije izađe i može učiniti dosta štete."---mama pale pale pale
Reche dok smo polako prolazili pokraj teritorija magikošderke.Uskoro smo došli do rijetke šume s livadom i jezerom."Na drugom kraju šume te ćeka iznenađenje" Rekao je a ja sam pomocu legilamencije pokusala upast u njegov um da otkrijem što je to..Ali nisam uspjela..." Mellisa,i ne pokušavaj!" Rekao je i samo produžio naprijed.Uskoro smo prešli šumu i našli se pokraj omanje kuće već skoro raspadnute."Ovo je tvoje.." Pokaze na kucu i livadu pokraj nje..Sada sam tek uocila krilate konje."Sev želiš reci da je ova kuca,livada i oni tamo konji?!Sereš" Recem nakon sto je rijecima oblikovao rijec DA."Ako je sve ovo moje onda izvoli ovo..." Recjem i pred njim stvorim drveni stolac i stol s urezanim S." raskomoti se..." Recem mu sa smjeskom...Uskoro sam od male skoro urusene kuce nacinila potpuno novu kucu.Izvana sam kucu ostavila istu.A unutra je prosirila carolijom prosirivanja i malo sredila. Vec je tu bio namjestaj.Samo sam upalila svjetlo i jednom rijecju i zamahom stapica " Oribaj!" I cijela kuca se pocela cistiti...Do tada sam sjela do Snapea i pocela razgovor s njim.

" Dakle Sev. kako ti znas za ovo i jel ovo ostavstvina Salazra?!"
"Ovaj zapravo Dumbledore me poslao da ti pokažem ovu kucu.Morao sam smisliti na hodniku repliku da nitko ništa ne posumnja.Da ovo je tvoja kuca koja je nekada davno pripadala Salzaru. Pronašao sam je na 4 godini kada sam trebao malo mira za razbistiti um...Izasao sam onim tajnim putom i neznam kako stvorio se ovdje...Naravno usput sam prošao pokraj one magikožderke.Dumbledor je trazio od mene da te odvedem,zato jer zna da mi moze vjerovati,mos si mislit i zato jer vec znam za ovo mjesto." Rekao je bez stanke.." Vao.." " Cuj Mellisa,ovo je tvoje,ali Dumbledore je trazio samo da ovo vidis za sada i da te u petak opet dovedem...A sada idemo nazad" Vec je bio pao mrak i mi smo se koristili štapicima kako bi nasli put do Hogwartsa.Nakon nepunih pol sata sam ležala na svom krevetu razmisljajuci o onim predhodnim satima..O cijelom danu...Nisam se ni uspjela razazbrati a vec sam zaspala....

Laku noc Severuse!

P.S. Karlo ak mozes promijeni mi ime u Mellisa Slytherin... Da se uklapa u "mene"

dobra prica .......aj nadam se da ce i dalje biti tako....
[Vrh] Go down
Mellisa Slytherin
pisač dnevnika
Mellisa Slytherin


Female
Broj postova : 42
Age : 28
Mjesto stanovanja : Hogwarts
Pravo ime : Bacanje kletve Crucio...
Dom : Slytherin...
Registration date : 25.10.2007

Dno bez kraja Empty
PostajNaslov: Re: Dno bez kraja   Dno bez kraja Icon_minitimečet stu 08, 2007 9:14 pm

THX....i ja se nadam
[Vrh] Go down
Karlo Tonks
Kralj dnevnika
Kralj dnevnika
Karlo Tonks


Male
Broj postova : 299
Age : 30
Mjesto stanovanja : zAgReB
Pravo ime : oViSaN o NeTu
Dom : sVi DoMovI
Registration date : 09.10.2007

Dno bez kraja Empty
PostajNaslov: Re: Dno bez kraja   Dno bez kraja Icon_minitimepet stu 09, 2007 12:29 am

oke mellisa aka amber
[Vrh] Go down
https://carobnidnevnici.forumcroatian.com
fleur
pisač dnevnika
fleur


Female
Broj postova : 172
Age : 31
Mjesto stanovanja : gdje me nema pitanje je a ne gdje jesam
Dom : ravenclaw a.k.a plaviiiii
Registration date : 19.10.2007

Dno bez kraja Empty
PostajNaslov: Re: Dno bez kraja   Dno bez kraja Icon_minitimeuto stu 20, 2007 2:06 pm

kada ti namjeravas doci na ovaj forum i pisati nastavke........samo ih ja ovdje pisem.....nije normalno......
[Vrh] Go down
Mellisa Slytherin
pisač dnevnika
Mellisa Slytherin


Female
Broj postova : 42
Age : 28
Mjesto stanovanja : Hogwarts
Pravo ime : Bacanje kletve Crucio...
Dom : Slytherin...
Registration date : 25.10.2007

Dno bez kraja Empty
PostajNaslov: Re: Dno bez kraja   Dno bez kraja Icon_minitimesub stu 24, 2007 5:49 pm

Probudila sam se sva oznojna sa osjećajm noža u grudima.Cure su spavale,da se nepristojno izrazim kao prasad.Pogledala sam na sat na zidu i vidjela da je tek 5:27 Obukla sam se i izašla vani...Išla sam trčati... " Mellany stani!" Rekao mi je netko..Okrenem se i ugledam Anthonya " Što radiš ovako rano ovdje Anthony?!" Upitam ga " Razmišljao sam...O nama" " Mi ne postojimo i ti to dobro znaš, ja volim Draca" Primakao mi se bliže,puno bliže. Skoro su nam se nosovi dodirivali..." Ali ti znaš da može biti nešto više.." Rece i polako pocne gurati ruku u moju majicu. Pokušala sam ga gurnuti ali bio je prejak na suprot mene. " Ostavi me kretenčino!" Rekla sam mu i pokušala sam se odgurnuti..Pala sam na pod,a on je još više nasrnuo na mene... "Draco!" Viknula sam odguravajući ovog kretena od sebe...Nisam ni izviknula njegovo ime a vec je dosao.. "Windgarium Leviosa!" Rekao je i podigao Anthonya u zrak i bacio ga na obližnje stablo. Uspjela sam sjesti...Kad Draco potrči prema meni..." Jesi dobro...Bio sam u blizini nisam mogao spavati,bio sam tamo.." I pokaze podalji grm " Nisam bio siguran jesi li to ti...Kad si me dozvala bio sam siguran i odmah sam ti dosao"Poljubio me i zagrlio.
" Crucio!" Viknula sam kada sam se podigla s poda i bacila kletvu na Anthonya...Draco me zagrlio i pomogao da dođem do spavaonice. Nisam htjela izaći. Danas i ovako nemam Snapea. Željela sam biti sama.Ne mogu vjerovati..Skoro se dogodilo...Da se nije Draco pojavio tko zna što bi bilo samnom..."Darkness!" Zazvala sam je...Uskoro mi se ovila oko vrata,a ja sam sam joj mazila glavu...Pogledala me i zasiktala prema meni kao da me pozdravlja.Mazila sam ju jako,jako dugo dok su mi suze tekle niz obraze.Anthonya sam smatrala prijateljom... Pogledala sam u sliku na stoliću na kojem ja i on mašemo...Uzela sam ju i bacila na zid. Draco je ušao u sobu...Spustila sam Darkness kada je sjeo na krevet..Nisam ništa rekla a nije ni on.Legli smo i ja sam mu mrsila plavu kosu...Znala sam da je nastava odavno završila i da je već i rućak završio. Ali cure nisu dolazile,iskreno nisam htjela vidjeti nikog drugog osim Draca."Slatkice morati ćeš izaći danas vani" Rekao mi je s nekim mekim tonom... "Ne mogu..Draco ne mogu!"Rekla sam mu...Zagrlim ga jako..Ali cure su ušle u sobu..Obrisala sam suze... Jeli one znaju?! upitam ga putem legilamencije... Ne samo sam im rekao da ne dolaze u sobu da želim biti nasamno s tobom vrati mi i poljubi me " Pa idem ja...Biti cu u svojoj sobi ako me trebas" Rece i ode..." I jeste li se.." Pita me Louise. "Tko?!" pitam jer nisam sigurna na koga misli. " Pa ti i Draco!Što si mislila na koga mislim?!" " Nikog..I nismo..Cure ja bih malo odspavala pa ako mozete biti tihe..." Rekla sam im i okrenula se na bok dalje od njih.Naravno nisam mogla zaspati.One su otišle na veceru.Ja sam se uspjela izvuci na to da mi nije dobro...Bila sam umorna, ali jedva sam zaspala.Probudila sam se u 3 i nešto..Bila sam jako gladna otišla sam do kuhinje."Gyx (Giks)! Dođi ovdje" Viknem mu...To je bio vilenjak koji bi mi uvjek davao hranu." Recite gospodarice Slytherin" Pita me uslužno.. " Donesi mi jedan plamenviski i malo čokolade...Bijele..." Uskoro je došao s rukama punim čokolade i s bocom plamenviskija. " Izvolite.." Rekao je " Hvala Gyxy (Giksi)"Recem i izađem s tim van.Izašla sam na svjež zrak. Otišla sam do jezera i provukla se do pola puta do društvene. Upalila sam svjetlo na štapiću i pojela malo čokolade i popila cijeli plamenviski.Uvukla sam se u društvenu i sjela na jedan naslonjać i zaspala. Probudila sam se u tom istom naslonjaću..Darkness mi je ležala pokraj ruke...Sikčući na nakog...Anthony..."Napadni, ali nemoj ubiti!" Rekla sam joj... Skoćila je na njega i ugrizla ga.Ja sam za to vrijeme ustala. " Dobro je Darky" " Nikad,nikad više mi se nemoj približiti!" Rekla sam mu polusmireno dok je on skrićao na podu..Darkness mi se popela na rame i ja sam krenula prema spavaonici " I usput stvarno treba zaprijećiti ulaz budalama u društvenu..." ( Anthony je Hufflepuff)Popela sam se u spavaonicu..Uzela knjige,ostavila Darkness " Ako se on opet približi mojim stvarima ili tebi ugrizi ga" i krenula prema Dracovoj spavaonici. Još je spavao.. " Budi se bube.." Recem mu sjedajuci pored njega..Probudio se i dao mi pusu " Bolje si?!"Rece mi dok sam kopala po ladicama da nađem knjige. " Ajde danas imamo blok sat napitaka s gryffindorima i skrb s hufflepuffima." " Cek,ali Anthony...?!" Pita gledajuci u mene " On. Pa on se nece moci duze vrijeme upucavati..Darkness ga je ugrizla.." Namignuo mi i dao pusu. " Idemo.." Rece oblaceci pelerinu.Uskoro smo dosli do tamnice.Ruku pod ruku " gđice Slytherin tražio sam vas jucer,zašto se niste odazvali na moj poziv?!" upita me Snape " Nije mi bilo dobro" Ali stvarno mi nije bilo dobro,Severuse vjeruj mi recem mu legilamencijom i sjednem u prvu klupu i Draco do mene.Snape je nešto baljezgao Gryffindorcima i oduzeo im 50 bodova jer Weasley i Potter nisu napisali domaci.Ja sam za to vrijeme sjedjela Dracu u krilu i ljubila ga..Ostale cure su slinile po klupama dok sam ga ljubila." Danas radimo napitak za zaljubljivanje, nekima ovdje treba" i pogleda Crabea i Goylea. Koji su se zarumenili " Nama sigurno ne treba" Recem na sav glas, mrseći Dracu kosu. " Da, to smo skužili" Vikne mutnjakuša "gospođice Granger! Kakvo je to ponašanje! -10 bodova na vašu dušu. Dakle sve sastojke ćete naći u ormaru!" " Profesore, možete nam molim vas vi dati sastojke zaljepili smo se..." Recem mu..A on odmah zamahne štapićem i mi smo imali sve sastojke..Uskoro smo imali crvenkasti napitak.Naravno nismo se odvajali tako da je to vec djelovalo.. " Bravo vas dvoje! Pravi ste par i dobili ste 30 bodova za svoj napitak..." Poljubili smo se i jos uvjek grlili. Odnijela sam napitak do mutnjakuše " mutnjacima poput vas trebaju napitci za zaljubljenje ali opet ti nebi išlo od ruke" Recem joj i vratim se do Draca koji me mjerkao kao lutku.." Što te više gledam sve si ljepša" Rekao mi je dok sam mu sjedala u krilo..." Thx. A ti si sve zgodniji otkad si samnom" Rekla sam sada ja mjerkajuci njega. Zvonilo je i mi smo se uputili prema rubu šume. Stali smo pokraj Hagrida,dobro on je stao pokraj nas. Lažno sam se onesvjestila i pala Dracu u ruke. " Profesore odnijeti cu je do spavaonice" Rekao je Draco. Uhvatio me u snažne ruke i podigao. Kad smo prešli brijeg. Otvorila sam oci.. " Znas ne bi mi smetalo da se češće onesvještavam." Recem mu i skocim iz ruku.Povucem ga za ruku i odvucem kroz prolaz i uskoro smo vec bili u mojoj spavaonici. Nije bilo cura,zakljucali smo se i dobro to ne morate znati...hm,hm...Na kraju smo se obukli i ležali na mom krevetu. Otkljucali smo vrata da nebi posumnjaljli.Iskreno još smo se malo mazili. Dao mi je prsten...No odmah su nakon toga u sobu ušle Louise i D.J. " Moram ic Mell.Vidimo se poslje ok ljube?!" " Naravno" Recem mu i poljubim ga. Kada je izašao D.J. i Louise se nisu suzdržale komentara. "Jel to prsten?! Zeleni dijamant iz špilje Salzara Slytherina?!"
" Da upravo taj" Rekla sam mjerkajuci ga... " Vao.. Draco se sigurno namucio da ga nađe" " Pa s obzirom da špilja vjerojatno pripada meni" recem i osmjehnem se mjerkajuci prsten.. "Jeste li se..." Pita me Louise. "Haha... Di bi mi"

Nastavlja se...


P.S. Nastavci su napisani na http://darkcookies666.blog.hr ako ih želite citati
[Vrh] Go down
fleur
pisač dnevnika
fleur


Female
Broj postova : 172
Age : 31
Mjesto stanovanja : gdje me nema pitanje je a ne gdje jesam
Dom : ravenclaw a.k.a plaviiiii
Registration date : 19.10.2007

Dno bez kraja Empty
PostajNaslov: Re: Dno bez kraja   Dno bez kraja Icon_minitimened stu 25, 2007 11:07 pm

SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...................nekako mi je drago sto si spustila grangerici.........al GDJE SAM JA.........inace ste uradili......svaka cast....moz aza 9 mjesecibude nesto....hehe....sala ofkors....
[Vrh] Go down
fleur
pisač dnevnika
fleur


Female
Broj postova : 172
Age : 31
Mjesto stanovanja : gdje me nema pitanje je a ne gdje jesam
Dom : ravenclaw a.k.a plaviiiii
Registration date : 19.10.2007

Dno bez kraja Empty
PostajNaslov: Re: Dno bez kraja   Dno bez kraja Icon_minitimečet pro 06, 2007 1:47 pm

kada dalje......cekamo..
[Vrh] Go down
Mellisa Slytherin
pisač dnevnika
Mellisa Slytherin


Female
Broj postova : 42
Age : 28
Mjesto stanovanja : Hogwarts
Pravo ime : Bacanje kletve Crucio...
Dom : Slytherin...
Registration date : 25.10.2007

Dno bez kraja Empty
PostajNaslov: Re: Dno bez kraja   Dno bez kraja Icon_minitimečet pro 06, 2007 3:56 pm

Ma znam to mi je s bloga.. sada cu tebe ubaciti..
[Vrh] Go down
Dona Jo Delacour
ozbiljan korisnik
Dona Jo Delacour


Female
Broj postova : 489
Age : 27
Registration date : 18.10.2007

Dno bez kraja Empty
PostajNaslov: Re: Dno bez kraja   Dno bez kraja Icon_minitimečet pro 06, 2007 4:41 pm

ćkul nastavak hh
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dno bez kraja Empty
PostajNaslov: Re: Dno bez kraja   Dno bez kraja Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dno bez kraja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Čarobni dnevnici :: Dnevnici :: Slytherinski dnevnici-
Forum(o)Bir: